Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SUPER KŠEFT

  Hokejista a poslanec Hnilička možná povede novou vládní agenturu!

  02.11.2017 11:10 / sport google+ twitter facebook

  Nový zajímavý post a zároveň i kšeft dostane nejspíš generální manažer národního hokejového týmu, zlatý olympionik z Nagana a novopečený poslanec za ANO Milan Hnilička. Mohl by totiž vést novou vládní agenturu pro sport.

  Hnilička lupa
  Milan Hnilička nejspíš povede novou vládní agenturu pro sport! | Archiv ČT

  Zřízení agentury zvažuje lídr ANO Andrej Babiš. „Ministra pro sport bych nechtěl, nechceme ani víc úředníků. Sport bychom ale chtěli mít jako samostatnou rozpočtovou kapitolu,“ uvedl pro Právo Babiš.

   

  „V rámci ministerstva školství chceme nastavit nová pravidla a vytvořit strategii pro sport. Měli bychom uvažovat o tom, zda by bylo možné sport vyčlenit jako agenturu,“ dodal lídr ANO, který počítá s tím, že by Hnilička takovou agenturu vedl. „Pan Hnilička je tváří našeho hnutí pro sport, vytvářel naši strategii a vizi,“ dodal.  

  Milan Hnilička by mohl vést novou vládní agenturu pro sport!
   

   

  Hokejový brankář Babiše často doprovázel během předvolební kampaně, kde společně slibovali výstavbu 17 zimních stadionů.

   

  Sám Hnilička uvedl, že cílem ANO je, aby sportovci konečně za sebou měli lidi, kteří se sportu věnují na plný úvazek a rozumějí mu. „Doteď byla sportovní agenda přidružená ke školství, které má obrovské problémy samo o sobě, a sport je tam na periferii zájmu,“ řekl hokejista a poslanec.

   

  Snahu ANO zacílit na sport naznačuje i skutečnost, že hnutí zvažuje vytvoření samostatného sněmovního výboru pro sport, který dosud býval podvýborem.

   

  A protože v politice není nic zadarmo, je už teď jasné, že pro Hniličku to bude nejspíš další docela dobrý kšeft. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...