Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Láska klíčem k neúspěchu!

  Záhada Kvitové odhalena: Za její neúspěchy může vztah!

  30.01.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Už více než rok čeští fanoušci nepoznávají svoji tenisovou hvězdu Petru Kvitovou! Nedaří se jí, na grandslamových turnajích je bezzubá a na míle daleko je doba, kdy dvakrát vyhrála Wimbledon. Příčinu odhalila jedna z nejlepších tenistek historie Martina Navrátilová, podle které za to může láska!

  Petra Kvitová lupa
  Od té doby, co má Kvitová spokojený vztah, nejde jí to na kurtu! Její hru změnila láska... | Facebook

  Kvitové se v minulosti ve vztazích příliš nedařilo. Románky s tenisty Adamem Pavláskem i Radkem Štěpánkem nevyšly, ale zato na kurtu se stala dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou. Nyní chodí s hokejistou Radkem Meidlem, a zatímco si lidé říkají, že ho opravdu miluje, s raketou už si tolik nerozumí.

   

  Z bojovné lvice se stala hráčka, která kupí jednu chybu za druhou a je neustále unavená. „Je zasnoubená a hra tenistek jde často dolů, když mají s někým vztah,“ uvedla Navrátilová. Dodala, že dřív byla Kvitová do hry více zažraná. „Teď se chce možná vdát a mít děti,“ poznamenala devítinásobná wimbledonská vítězka.

   

  Když jí nevycházely vztahy, na kurtu řádila! Teď je zamilovaná a s raketou se jí nedaří!
   

  A něco je na tom pravdy. Ještě předloni Kvitová vyhrála podruhé Wimbledon, jenže potom se dala dohromady s Meidlem a od té doby jí to moc nejde. Loni vyhrála tři menší turnaje, ale dlouho nebyla ani vidět kvůli ztrátě motivace a dvouměsíční pauze. Prodělala mononukleózu a vzpamatovává se z toho dodnes.

   

  Kromě toho Kvitová před pár dny dala vale trenérovi Davidovi Kotyzovi, pod kterým trénovala sedm let. Bude to dostatečný impulz k tomu, aby se jí vrátila jistota do rukou?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...