Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ SMŮLA

  Adam Žampa je po operaci, proto nestihne začátek sezony!

  08.10.2017 00:05 / sport google+ twitter facebook

  Slovenský reprezentant ve sjezdovém lyžování Adam Žampa má za sebou operaci pravého kolene. Začátek nové sezony Světového poháru, která startuje poslední říjnový víkend v rakouském Söldenu obrovským slalomem žen a mužů, nestihne.

  Žampa Adam lupa
  Adam Žampa začátek lyžařské sezony nestihne kvůli operaci! | SITA

  Přestože Žampa podstoupil operační zákrok, nezapomněl být vtipný a romantický. „Dnes je mezinárodní den úsměvu, tak se všichni povinně usmívejte! Já jsem akorát po operaci mého pravého kolena, ale usmívám se. Nejbližší týdny mě čeká rehabilitace. Začátek sezony budu muset určitě vynechat, "uvedl na svém facebookovém profilu 27letý rodák z Kežmarku.  

  Adam Žampa podstoupil operaci kolene a nestihne tudíž začátek sezony.
   

   

  Koleno trápí i nejlepší slovenskou slalomářku Veroniku Velez Zuzulovou, které si zranila na předsezonním soustředění v Argentině. Operace roztrženého předního zkříženého vazu za normálních okolností znamená stop na minimálně půl roku.

   

  Vítězce pěti závodů Světového poháru se však naskytla možnost zákroku moderní technologií ve Francii, po kterém, pokud bude vše v pořádku, se bude moci postavit na lyže již v prosinci.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...