Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zklamaní fanoušci!

  Ruský stroj Ovečkin odřekl All Stars! Zranil se totiž při odklízení sněhu!

  29.01.2016 06:00 / sport google+ twitter facebook

  Chtěl pomoct sousedům se sněhem a pořádně na to doplatil! Ruský hokejista Alexandr Ovečkin si při odklízení sněhové kalamity zhoršil zranění v dolní polovině těla a kvůli tomu odřekl legendární All Star Game! Fanoušci tak o víkendu neuvidí jednu z největších hvězd NHL!

  Ovečkin lupa
  Ovečkin si při odklízení sněhu zhoršil zranění, které ho trápí už řadu měsíců. | Instagram

  Ovečkin se již několik měsíců potýká se zraněním, kterého se mu nedaří zbavit. „Necítím se zdravotně fit. Zkoušel jsem s tím bojovat, ale je to pořád stejné," přiznal. Zároveň dodal, že odklízení sněhu s tímto zraněním bylo velmi špatné rozhodnutí. Přichází tedy o to, aby jeho tým nesl název jeho příjmení. Týmy v NHL All-Star Game jsou totiž pojmenovány podle svých kapitánů.

    

  Ovečkin se místo Utkání hvězd NHL rozhodl odpočívat, aby byl připravený na zbytek sezony se svým týmem Washington Capitals.
   

  Třicetiletého kanonýra Washingtonu zvolili fanoušci v hlasování kapitánem Metropolitní divize. Ovečkin to bral jako velkou čest, protože v Utkání hvězd ještě nikdy nebyl kapitánem. Avšak ani přes obrovskou podporu svých příznivců to ani letos nevyjde. „Bude lepší, když si odpočinu, abych byl připraven na zbytek sezony. Máme v ní dobou šanci uspět a nechci chybět u důležitých věcí,“ vysvětlil.

  Exhibičního zápasu se zúčastňují výběry největších hvězd Východní a Západní konference NHL, které hrají proti sobě. Letos se má zápasů zúčastnit i Jaromír Jágr, kterého fanoušci rovněž zvolili jedním z kapitánů. Už dříve ale přiznal, že se moc netěší. Odřekne i Jágr, nebo nebude chtít své příznivce zklamat a nastoupí?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...