Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ ŠANCI?

  O Jágra projevil zájem prestižní klub, ale za daleko menší peníze!

  29.09.2017 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Jaromír Jágr nakonec možná přece jen začne sezónu v NHL. Generální manažer St. Louis Blues Doug Armstrong na tiskové konferenci překvapivě oznámil, že se o něj klub kvůli několika zraněním v týmu zajímá.

  Jágr lupa
  Zůstane nakonec Jaromír Jágr v NHL? | NHL

  Hokejový bůh měl v sobotu nastoupit za Kladno, protože už ztrácel naději, že se ještě dočká zajímavé zprávy ze zámoří. Teď se ale v St. Louis zranil důležitý útočník Robby Fabri, který kvůli potížím s kolenem bude možná muset vynechat celou sezonu. A kromě toho jsou na marodce další dva forvardi - Patrik Berglund, který se bude léčit minimálně do prosince, a Alexander Steen.

   

  „S těmito ztrátami se budeme muset vypořádat. Jágr je skvělý hráč. Patří do skupiny hokejistů, o kterých jsme se v klubu interně bavili,“ řekl Armstrong ze St. Louis.

   

  O všem ale může rozhodnout jen jediná podmínka, a tou jsou peníze. Jágr zná svou cenu a navíc se o něm ví, že pod cenu nepůjde. St. Louis totiž mají poměrně málo místa pod platovým stropem. Momentálně na Jágra zbývá 2,2 milionu dolarů. Při předchozích jednáních s dalšími potenciálními zájemci byl právě ekonomický aspekt klíčový. Nikdo české 68 nenabídl tolik, kolik si představovala.  

  Jaromír Jágr má šanci zůsta v NHL, ovšem za daleko menší peníze, než by čekal!
   

   

  Jágra by mohlo přesvědčit to, že by vzhledem ke zranění trojice forvardů mohl dostávat poměrně dost prostoru na ledě a k tomu by mohl nastupovat ve formaci s krajanem Vladimírem Sobotkou, jenž mu dělal centra už v reprezentaci, kde jejich spolupráce fungovala.

   

  Jágr má dnes nastoupit v tréninku, kdy má Kladno trénink před sobotním zápasem proti Přerovu. V něm měl Jágr nastoupit. Pokud bude jednání se St. Louis vážné, je pravděpodobné, že se na ledě nakonec neobjeví.

   

  Nová sezona NHL startuje ve středu 4. října a mezi čtyřmi úvodními zápasy je i jeden hodně zajímavý: obhájci Stanley Cupu z Pittsburghu přivítají St. Louis. Možná u toho bude i Jágr.

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: hokej, Jágr Jaromír, NHL
  Komentáře ke článku
  loading...