Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÝ ÚSPĚCH

  Jezdci české stáje Lotus ovládli kvalifikaci a zazářil Binder!  

  17.09.2017 17:46 / sport google+ twitter facebook

  Další krok ke konečnému triumfu udělal na okruhu Americas brazislký jezdec Pietro Fittipaldi. Vedoucí muž průběžného pořadí seriálu Formula V8 3.5 skončil v první části kvalifikace na Velkou cenu USA druhý. Lepší byl pouze jeho stájový kolega René Binder.

  Binder lupa
  René Binder v závodě zazářil! | MEDIASERVIS.INFO

  Pro rakouského jezdce byla ovládnutá kvalifikace velkým zadostiučiněním a také důkaz, že ze své formy nic neztratil. V minulých závodech na Nürburgringu a v Mexiko City totiž skončil až v poli poražených, když musel odstoupit kvůli banální technické závadě svého vozu z druhého místa. Vedení Lotusu to vzalo na vědomí a v USA už Binder startoval se zbrusu novým motorem. Na jeho čase to hned bylo znát. „Cítil jsem, že vůz jede dobře. Je to super pocit být zase nejlepší,“ pochvaloval si.

   

  Přesto všichni fanoušci český čenožlutých šípů vkládají své naděje zejména do Fittipaldiho. Tuší totiž, že titul je hodně blízko. Na druhou stranu jeho patnáctibodový náskok na Rusa Isaakyana v čele šampionátu je sice hezký, ale nemusí znamenat prakticky vůbec nic.  

  Další krok ke konečnému triumfu udělal na okruhu Americas jezdec Pietro Fittipaldi.
   

   

  „Snažím se nepřipouštět si tlak. Navíc mi nikdo neříká, že teď musím a tak. Celý tým mi vytváří skvělou atmosféru a já se tak mohou soustředit jen na sebe a na závody,“ usmíval se Brazilec. Třetí místo si v kvalifikaci vyjel Orudzhev, druhou řadu pak uzavře Palou. Největší konkurent Fittipaldiho Isaakyan byl "až" pátý.

   

  Individuální titul by byl pro Lotus samozřejmě obrovským úspěchem. Česká stáj však "honí" ještě jednoho "zajíce". Vede průběžné pořadí týmů a podobný double by byl samozřejmě úžasně sladkou třešničkou na mistrovském dortu. Ale uvidíme, na oslavy ještě rozhodně není ten správný čas. Pokud chcete být i vy u toho a sledovat, jak si borci Lotusu počínají, tak můžete prostřednictvím YouTube, přenos najdete i na některých internetových serverech. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...