Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TO MUSÍTE VIDĚT

  Fotbalista Pandev má na hlavě "penis" a dává jím góly!

  12.09.2017 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Na hlavě má penis a dává jím góly. Takhle hodnotí makedonského fotbalistu Gorana Pandeva spoluhráči i fanoušci. Sportovec má totiž na hlavě plešku, která je orámována do tvaru pánského přirození.

  Pandev lupa
  Fotbalista Pandev s netrdičním výjevem na hlavě! | Twitter

  Fotbalista Goran Pandev při posledním zápase střídal v utkání italské ligy mezi domovským Janovem a Udine. A když na chvíli sklonil hlavu, televizní kamera odhalila jeho velké tajemství.

   

  Při záběru na jeho vlasy se ukázal penis. Prostě pleška ve tvaru pánského přirození všechny rozesmála, ale zároveň zarazila.  

  Fotbalista Pandev má na hlavě plešku ve tvaru penisu a stal se tak nechtěně hvězdou internetu.
   

   

  Zajímavý obrázek začali diváci a fanoušci fotbalu šířit po sociálních sítích. Fanoušci sportovci radí, ať co nejdříve vymění kadeřníka nebo jde raději úplně dohola. Kdyby se nechtěl zbavovat zbývajících vlasů, tak ještě může hrát v čepici, nebo si pořídit paruku, tedy spíš tupé.

   

  „Je to hrozné mít na hlavě tohle. To jako chodí s pinďourem na hlavě a ještě s tím hraje zápasy? To nemá zrcadlo, nebo mu to nikdo neřekl?," diví se fanoušci.

   

  Jiní se tím zase baví a kvitují to. „No co, tak dává prostě góly penisem. Sice ne tím, který se mu houpe mezi nohama, ale tím na hlavě. Prostě hlavičkuje, dalo by se říct, že "penisuje", napsal v jiném překladu jeden z fandů fotbalu na sociální síť.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: fotbal, penis, Pandev
  Komentáře ke článku
  loading...