Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MUSÍ JINAM

  Konec sexy modýlka Váchy ve Spartě! Bere tu 600 tisíc měsíčně!

  30.08.2017 09:00 / sport google+ twitter facebook

  Sexy modýlek, až metrosexuál, fotbalista Lukáš Vácha ve Spartě končí. Sám je z toho v šoku, že musí jinam. Mladý sportovec totiž už nefiguruje v plánech italského kouče Stramaccioniho. Zvláštní ale je, že v minulém zápase proti Brnu nastoupil v základní sestavě.

  Vácha Lukáš lupa
  Lukáš Vácha musí ze Sparty pryč! | Archiv ČT

  Že by se čekal boj o Váchův podpis jinam? Těžko. Mnozí říkají, že jen málokdo by stál o problémového a přeplaceného „modýlka“. Italský kouč Andrea Stramaccioni, který od léta fotbalovou Spartu vede, chce tým změnit a přivedl si 11 posil. Proto nastala sparťanská čistka a Vácha musí pryč.

   

  Váchy si jednu dobu na Letné vážili natolik, že při absenci Dočkala a Lafaty nosil Vácha dokonce i kapitánskou pásku. Teď ale podle informací serveru iSport.cz jeho budoucnost ve Spartě vypadá dost bledě.

   

  „Trenér Lukášovi řekl, že už s ním nepočítá a že nechce, aby dál trénoval s týmem. Je to prý rozhodnutí vedení klubu,“ řekl pro iSport.cz zdroj blízký vedení Sparty.  

  Lukáš Vácha ze Sparty, kde bere 600 tisíc měsíčně, bude muset odejít.
   

   

  Sparta se tak zbaví fotbalisty, jehož výkonnost šla strmě dolů. Jak kvůli zdraví Váchy, tak i kvůli jeho povaze. Možná je v tom ale závist jiných. Vždyť Vácha nedávno veřejnosti představil vlastní módní kolekci LV6. Který český ligový fotbalista to má? A možná je trnem v oku někoho, kdo si řekl, že Vácha je moc vidět.

   

  Vácha bere na Letné 600 tisíc měsíčně, a je otázkou, kde takový balík dostane. V Čechách asi nikde. Proč taky, když mnohé sportovní kluby sotva přežívají. 

   

  Bývalý hráč Liberce, Jablonce, Slavie či Ostravy tak bude muset čekat na to, jestli si ho všimne někdo ze zahraničí. Pokud ne, bude muset sestoupit ze svých požadavků a vzít kšeft třeba v nějaké horno-dolní lize. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...