Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POVEDENÝ PŘESTUP

  Neymar už se v Paříži cítí jako doma a prý může hrát ještě lépe

  21.08.2017 10:45 / sport google+ twitter facebook

  Brazilský fotbalista Neymar po nejdražším přestupu historie z Barcelony do Paris St. Germain nepotřeboval čas na aklimatizaci a okamžitě se stal lídrem francouzského klubu. Během dvou zápasů dal tři góly a další čtyři připravil. Věří však, že stále má prostor pro zlepšení.

  Neymar lupa
  Neymar si přestup do pařížského klubu hodně pochvaluje! | Goal.com

  Neymar si přestup pochvaluje a považuje ho za velmi povedený a smysluplný.  „Už se tu cítím jako doma. Tým hraje brazilským stylem, což mi velmi usnadnilo aklimatizaci," řekl Neymar novinářům po nedělní výhře 6:2 nad Toulouse, při které se podílel na pěti brankách a prožil tak vydařený debut na domácím stadionu. "Miluju atmosféru v Parku princů. Fanoušci nás podporují do poslední minuty. Dělají opravdu skvělý hluk," dodal.

   

  Ačkoli okamžitě začal ukazovat, proč za něj PSG zaplatil Barceloně 222 milionů eur, stále si ještě potřebuje zvyknout na nové spoluhráče. Věří, že pak může podávat ještě lepší výkony, než byl ten nedělní. „Nyní se chci ještě rychleji adaptovat na nový tým. Myslím, že mám prostor pro zlepšení," dodal.

   

  Pětadvacetiletý odchovanec Santosu uhranul fanoušky i soupeře zejména závěrečnou brankou, při které ve vápně obešel čtyři protihráče. „Popravdě si ani nepamatuji, co se tam stalo. Nejdůležitější je, že jsem dostal míč do branky," reagoval Neymar.  

  Přestup Neymara do Paris St. Germain považuje on sám, fanoušci i protihráči za povedený!
   

   

  Slova chvály pro něj měli i protihráči. „Je to fenomén, umělec. Je, jako býval Ronaldinho. Nikdy nevíte, co zrovna s míčem udělá. Nevím, jestli existuje způsob, jak ho zastavit. Jediným pozitivem je, že mu budeme muset v sezoně čelit už jen jednou," prohlásil Andy Delort z Toulouse, který Neymara fauloval v pokutovém území a PSG z penalty zvýšil na 4:2.

   

  Neymar se po utkání ještě vrátil k Barceloně a opřel se do tamního vedení v čele s prezidentem Josepem Mariou Bartomeuem. „Já jim nemám co říct. Nebo vlastně mám. To, že mě zklamali. Strávil jsem v Barceloně čtyři šťastné roky a odcházel jsem spokojený, ale ne kvůli nim. Podle mě by oni neměli vést Barcelonu. Barca si zaslouží něco lepšího a každý to ví," prohlásil Neymar.

   

  „Nemohu to rozvést, protože jsem nyní v jiném klubu. Ale vidět své bývalé spoluhráče smutné mě také dělá smutným. Jsou to moji přátelé. Věřím, že to tam bude brzy lepší," dodal.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...