Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ

  Judista Krpálek možná vzdá účast na Mistrovství světa!

  17.08.2017 09:30 / sport google+ twitter facebook

  Judista Lukáš Krpálek se možná nezúčastní mistrovství světa. Důvodem je jeho pondělní zranění kotníku. Definitivně se však rozhodne v příštím týdnu, kdy mu lékaři sundají sádru a u fyzioterapeuta Pavla Koláře absolvuje další vyšetření přetržených vazů.

  Krpálek lupa
  Lukáš Krpálek se možná MS kvůli zranění nezúčastní! | AP

  Krpálek hodlá v Budapešti startovat jen tehdy, když ho kotník nebude bolet. „Teď budeme čekat, až mi na začátku příštího týdne sundají sádru a uvidíme, co pak ukážou další vyšetření. Zatím moc nemohu říct prognózy,“ uvedl Krpálek při setkání s novináři v Hranicích, kde se v pondělí zranil.

   

  „Pravděpodobnost, že se to stihne, je ale hodně malá. Samozřejmě bych byl hrozně rád, kdyby to vyšlo, ale tohle není zranění, které je na týden či dva. Pokud by mě to bolelo, tak je hloupost do turnaje jít, protože bych si to mohl jen zhoršit,“ dodal.  

  Lukáš Krpálek se možná MS v Budapešti kvůli zranění kotníku nezúčastní!
   

   

  Šestadvacetiletý olympijský vítěz z Ria měl jet do Budapešti jako jeden z favoritů nejtěžší váhové kategorie, ve které letos vyhrál už dva turnaje a patří mu čtvrté místo ve světovém žebříčku. Má za sebou náročnou přípravu, která měla být završena na soustředění v Hranicích.

   

  „Jenže hned při prvním tréninku došlo ke zranění. Došlapoval jsem na nohu, kterou mi zrovna soupeř podmetal, takže se mi vymkla. Jel jsem do nemocnice, kde mi po vyšetření řekli, že jsou tam přetrhané vazy. Hodně to mrzí, že to přišlo takhle na konci náročné přípravy, ale to se prostě stává,“ prohlásil Krpálek.

   

  Stejný kotník ho už připravil v roce 2009 o start na mistrovství Evropy, což měl být tehdy jeho první velký turnaj v dospělé kategorii. Od té doby vždy na ME, MS či olympiádě zápasil.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...