Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÝ ČLOVĚK

  Fotbalista magor z Ostravska: Tohoto pejska měl vyhodit z okna!

  16.08.2017 00:40 / sport google+ twitter facebook

  Dost otřesný případ týraní zvířete s následkem smrti vyšetřují policisté v Havířově. Muž, známý havířovský fotbalista, se pohádal se svou přítelkyní a ve vzteku měl vyhodil z okna ve druhém patře čivavu, kterou společně hlídali. Chtěl se tak dívce pomstít, protože pes patřil její matce.

  Skoupý pes lupa
  Tuhle krásnou čivavu měl údajně zabít fotbalista z Havířova Skoupý! | Archiv, Facebook

  O šokujícím případu informoval jak Deník, tak i ostravská televize Polar. Ta dokonce s fotbalistou Karlem Skoupým hovořila. On sice prý tvrdí, že pes vypadl z okna nešťastnou náhodou, pak ale reportérům řekl, že se o tom s nimi bavit nemusí.

   

  Místní i policisté potvrdili, že pes rozhodně z okna sám nevypadl. Zvíře bylo na místě mrtvé. Šestiletá čivava Lady byla miláčkem celé rodiny, ale nyní už po ní zbyla pouze fotka.

   

  Její majitelka jela s dětmi a přítelem na dovolenou a pejska hlídala nejstarší dcera se svým přítelem, právě známým havířovským fotbalistou Karlem Skoupým. Dvojice se ale po návratu z jednoho večírku hodně pohádala a mladý muž údajně vyhodil ve vzteku čivavu z okna. Z druhého parta!  

  Fotbalistu Karla Skoupého vyšetřuje policie proto, že měl psa vyhodit z okna!
   

   

  „Policisté mi sdělili, že ten pes byl vyhozen z okna, což mě šokovalo. Byla nejspíš nějaká hádka a ten pes byl prostě po ruce, tak se takhle prostě pomstil," řekla šokovaná majitelka psa Martina Římanová. „Nesmí mu tohle projít...," dodala na adresu partnera své dcery.

   

  Sousedé přivolali policii ráno. V noci si totiž nikdo mrtvého zvířete nevšiml. Kriminalisté nyní provádějí výslechy, aby určili právní kvalifikaci tohoto činu.

   

  „Byly zahájeny úkony trestního řízení, ale v tuto chvíli ještě nebylo konkrétně rozhodnuto o jaký přečin se bude jednat. Ve hře je týrání zvířat nebo poškozování cizí věci," uvedla mluvčí policie Zlatuše Viačková.

   

  Za čin sportovci, který je zřejmě hodně agresivní a není schopen se ovládat, hrozí až tři roky vězení. Skoupý je ale také podle policie vyšetřován pro podezření z pokusu o ublížení na zdraví, kterého se měl dopustit na přítelkyni. Tam je horní hranice trestní sazby mnohem vyšší.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...