Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  SUPER ZÁPAS

  Krev stříkala, pěsti bušily! Češi se mezi nejlepšími bojovníky neztratili

  29.07.2017 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Byla to velká podívaná! Kdo nebyl na open Yangames fight night ve Žlutých lázních, přišel opravdu o hodně. Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce v rámci jednoho z nejlepších a nejlépe organizovaných turnajů v Evropě.

  K1 lupa
  Ve Žlutých lázních to skutečně byla pořádná podívaná! | Lenka Bartáková, Czechfighters.cz

  Pokud si chcete vychutnat zápasy ještě jednou nebo alespoň částečně napravit svoji neúčast, máte šanci v sobotu na televizní stanici Sport5 deset minut po osmé večer.

   

  Legenda neodchází, legenda stále zůstává! Jedna z největších ikon české MMA Petr Vondráček má za sebou další vítězný zápas a mezinárodní titul WKN tak zůstává doma! No, a nebyl by to Petr, kdyby zápas s Neilem Aquinem neukončil technickým KO.  

  Nejlepší čeští bojovníci v kickboxu se předvedli v pražských Žlutých lázních!
   

   

  Skvělé zprávy však ani zdaleka nekončí. Evropský titul WKN si totiž ze Žlutých lázních odnesl Ondřej Hubník, když udolal houževnatého Sergeje Maslobojeva, který byl v minulosti pro české borce v mnoha případech nepřekonatelnou překážkou. "Spejbl" se však tentokrát pomstil za všechny porážky a litevský pořízek odjel s nepořízenou. Českému publiku udělal radost i Lukáš Hron, když v odvětě roku z ringu vyprovodil Bělorusa Romana Kryklia, pochlapili se i další naši ranaři.

   

  Zkrátka, byla to taková podívaná, na které se vzpomíná ještě hodně dlouho. Nic podobného prostě v českých luzích a hájích jen tak nezažijete. A říkáte-li si opravdoví milovníci parádních zápasů, tohle musíte vidět alespoň v televizi. Zapište si tedy: Stanice Sport5, sobota, deset minut po osmé hodině večer. Je to ideální čas. Než se vydáte na drink, mrknete se na pár excelentních zápasů, které vám rozproudí krev v žilách.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...