Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SUPER ZÁPAS

  Krev stříkala, pěsti bušily! Češi se mezi nejlepšími bojovníky neztratili

  29.07.2017 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Byla to velká podívaná! Kdo nebyl na open Yangames fight night ve Žlutých lázních, přišel opravdu o hodně. Nejlepší čeští bojovníci se postavili světové špičce v rámci jednoho z nejlepších a nejlépe organizovaných turnajů v Evropě.

  K1 lupa
  Ve Žlutých lázních to skutečně byla pořádná podívaná! | Lenka Bartáková, Czechfighters.cz

  Pokud si chcete vychutnat zápasy ještě jednou nebo alespoň částečně napravit svoji neúčast, máte šanci v sobotu na televizní stanici Sport5 deset minut po osmé večer.

   

  Legenda neodchází, legenda stále zůstává! Jedna z největších ikon české MMA Petr Vondráček má za sebou další vítězný zápas a mezinárodní titul WKN tak zůstává doma! No, a nebyl by to Petr, kdyby zápas s Neilem Aquinem neukončil technickým KO.  

  Nejlepší čeští bojovníci v kickboxu se předvedli v pražských Žlutých lázních!
   

   

  Skvělé zprávy však ani zdaleka nekončí. Evropský titul WKN si totiž ze Žlutých lázních odnesl Ondřej Hubník, když udolal houževnatého Sergeje Maslobojeva, který byl v minulosti pro české borce v mnoha případech nepřekonatelnou překážkou. "Spejbl" se však tentokrát pomstil za všechny porážky a litevský pořízek odjel s nepořízenou. Českému publiku udělal radost i Lukáš Hron, když v odvětě roku z ringu vyprovodil Bělorusa Romana Kryklia, pochlapili se i další naši ranaři.

   

  Zkrátka, byla to taková podívaná, na které se vzpomíná ještě hodně dlouho. Nic podobného prostě v českých luzích a hájích jen tak nezažijete. A říkáte-li si opravdoví milovníci parádních zápasů, tohle musíte vidět alespoň v televizi. Zapište si tedy: Stanice Sport5, sobota, deset minut po osmé hodině večer. Je to ideální čas. Než se vydáte na drink, mrknete se na pár excelentních zápasů, které vám rozproudí krev v žilách.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...