Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELIKÁ SHOW

  Kickboxer Petr Vondráček si jde tvrdě za svým!

  25.07.2017 12:55 / sport google+ twitter facebook

  Jediný český profesionální fighter boxer K1 Petr Vondráček si jde celý svůj život tvrdě za svým. Cesta na vrchol sice připomínala spíš peklo, ale on i přesto dokázal, že když se bojuje, na konci může čekat zasloužené vítězství!

  Vondráček Petr lupa
  Petr Vondráček je jediný český profesionální fighter boxer K1. | Archiv

  Petr už ve 14ti letech vyhrál mistrovství ČR ve fullcontactu v kategorii do 75 kg, bez hranice věku. Tam si ho všiml agent Igor Juško, který viděl jeho zápasy a vtáhl ho do světa K1. 

   

  „V roce 2002 jsem odjel na zápas do Itálie, vyhrál jsem stylem KO a už to jelo. Las Vegas, Japonsko, Paříž - tam všude jsem vyhrával, zažíval úžasnou atmosféru a sbíral zkušenosti,” prozradil nedávno Vondráček, který se díky svému úsilí, dřině, štěstí a správným lidem kolem sebe dostal až na vrchol.

   

  Své umění bude opět moct předvést i v Praze, a to ve čtvrtek 27. července ve Žlutých lázních. Milovníci tohoto sportovního odvětní se mohou těšit na parádní podívanou v rámci Yangames fight night. Zatímco bojovníci budou muset odvahu teprve prokázat, organizátoři se předvedli jako nebojácná partička. Opět totiž riskují open air akci!  

  Petr Vondráček, jediný český profi fighter K1, ukáže 27. 7. v Praze své bojové umění!

   

  Petr Vondráček se tam utká o titul WKN a vypadá to na pořádnou dřinu. Jeho soupeřem totiž bude Tofan Pirani, Íránec se švédským občanstvím, který už má na kontě téměř stovku profesionálních zápasů. Sedmdesát procent vyhrál, většinou KO způsobem. Takto ukončený mač se tak očekává i tentokrát, my však doufáme, že titul zůstane doma!

   

  Pro slabé povahy nebude ani souboj Romana Kryklia s Tomášem Hronem. Druhý jmenovaný totiž na čínském turnaji prohrál tvrdým KO a dalo by se tak očekávat, že si bude spíš lízat rány, než aby se hned hnal do zápasu. Opak je však pravdou. Pořadatelé čekají maximální nasazení obou nikdy neustupujících zápasníků. Ani bitva Ondřeje "Spejbla" Hutníka nebude žádnou procházkou růžovou zahradou. Proti němu nebude stát nikdo jiný než Sergej Maslobojev, který je momentálně na vrcholu formy a už několikrát zastavil české bojovníky v arénách mistrovství světa či Evropy.

   

  Ale kde jinde vyhrát, než před domácím publikem? Ondra má jistě o motivaci postaráno a bude chtít získat evropský titul WKN pro sebe.

   

  Těšit se rozhodně můžete i na boj Michala "Palce" Raissingra, který se jako jediný rozhodl obhajovat vítězství z loňského roku. Po zranění Davida Vinše a Alena Kapetanoviče zůstal v pyramidě sám proti sedmi cizincům, mezi kterými vynikají zejména Istrate a Tutněrev, kteří patří k opravdové špičce. Adrenalin v těchto soubojích stoprocentně chybět nebude.

   

  Ceny vstupenek nejsou nijak závratné, což není na podobné akcích úplně zvykem. „Lístky seženete už od 200 korun! Jestli chcete blíž k ringu na diváckou tribunu, zaplatíte také přijatelných 399 korun. Takže neváhejte, tohle bude stát za to,” lákají na čtvrteční luxusní zápas pořadatelé! 

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...