Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RYCHLÝ ODCHOD

  Pelta jde z vězení domů!

  07.06.2017 16:55 / sport google+ twitter facebook

  Bývalý předseda Fotbalové asociace ČR (FAČR) Miroslav Pelta byl dnes propuštěn z vazby v brněnské věznici. Potvrdila to mluvčí věznice Brno-Bohunice Dana Krejčířová. Městský soud v Praze totiž vyhověl jeho stížnosti proti vzetí do vazby a nařídil jeho okamžité propuštění.

  Pelta Miroslav lupa
  Miroslav Pelta byl na příkaz soudu propuštěn z vazby! | Archiv

  Miroslav Pelta čelí obvinění v souvislosti s údajným zmanipulováním sportovních dotací. Do vazby poslal vysokého fotbalového funkcionáře na počátku května Obvodní soud pro Prahu 1 kvůli obavám, že bude ovlivňovat svědky a opakovat trestnou činnost.  

  Miroslav Pelta byl na příkaz soudu okamžitě propuštěn z vazby!
   

   

  Městský soud však dnes dospěl k závěru, že podmínky pro první z důvodů vůbec nebyly splněny a druhý důvod už pominul. Pelta opustil věznici v odpoledních hodinách zadním vchodem, vyhnul se tak novinářům čekajícím před hlavní bránou.

   

  Policie stíhá Peltu, bývalou náměstkyni ministerstva školství Simonu Kratochvílovou a někdejšího ředitele ministerského odboru Zdeňka Břízu za zneužití pravomocí úřední osoby, sjednání výhody při zadání veřejné zakázky a porušení povinnosti při správě cizího majetku. Obvinění čelí i FAČR jako právnická osoba.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...