Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ UDÁLOST

  Sestra práskla pohlaví dítěte Sereny Williams!

  02.06.2017 23:10 / sport google+ twitter facebook

  Serena Williams bude matkou! Tato zpráva obletěla celý, nejenom sportovní svět! Nyní sestra Venus snad nechtíc práskla, zda se narodí chlapeček nebo holčička!

  Serena Williams lupa
  Takové miminko za necelé tři měsíce Serena Williams porodí! | Archiv

  Jednička ženského tenisu Serena Williams musela kvůli těhotenství odložit raketu a na turnaje chodí jen jako divák. Naposledy fandila pětatřicetiletá hvězda své starší sestře, která nechtěně prozradila pohlaví miminka!

   

  „Ona mi bude říkat 'oblíbená teta'. Každý den zkoušíme říkat ,mimčo Vee´, mimčo Isher´, mimčo Lyn´, takže chceme, aby dítě dostalo jméno po jedné z nás," řekla starší Venus po středečním tenisovém vítězství. Všechna jména, která vyjmenovala, jsou totiž jména jejích sester!  

  Serena Williams je v šestém měsící těhotenství, a proto musela odložit tenisovou raketu!
   

   

  Serena Williams, která je v šestém měsíci, reagovala a na Twitteru napsala, že pohlaví jejího miminka bude překvapení a že se sestrami takto žertují.

   

  Sama Serena se totiž "nechtěně" přiznala, když nedávno omylem sdílela na sociální síti svou první fotku s těhotenským bříškem. Otázka, zda to bylo opravdu nechtěně. Protože co víc dát všanc fanouškům než události tohoto typu! 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...