hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

SLUŠNÝ VÝKON

Plíšková začala po nevydařeném turnaji vítězně!

06.05.2017 16:40 / sport google+ twitter facebook

Po nevydařeném vystoupení na antukovém turnaji v pražské Stromovce vyšel Karolíně Plíškové první zápas v Madridu. Světová trojka porazila ukrajinskou tenistku Lesju Curenkovou 7:6, 2:6 a 6:2.

Plíšková Karolína lupa
    Karolína Plíšková si spravila chuť vyhraným turnajem v Madridu! | Archiv ČT

Zatímco na prvního máje před českými fanoušky Plíšková vypadla v úvodním kole s Italkou Camilou Giorgiovou, dnes vyřadila Curenkovou, i když nepředvedla nijak oslnivý výkon. Ukrajinka, jež ve Stromovce také prohrála první duel a na vítězství čeká už dva měsíce, zdržela českou favoritku na kurtu dvě hodiny a deset minut.

Karolína Plíšková vyhrála první zápas v Madridu po nedávném nevydařeném turnaji v Praze!

Plíšková začala brejkem a náskokem 3:0, pak ještě vedla 5:2, ale v devátém gamu přišla o servis a set zachránila až v tie-breaku (7:5). Ve druhé sadě se nemohla opřít o servis a po výsledku 2:6 slyšela od kouče Davida Kotyzy, aby hrála agresivněji.

Od poloviny rozhodující sady už byla česká jednička jasně lepší a na antuce si vyrovnala letošní bilanci na 2:2.