Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Stane před soudem!

  AC Milán dlouhé roky tahal za nos uprchlík! Slavný klub mu sedl na lep!

  21.01.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  To je ostuda! Italský fotbalový klub AC Milán naletěl uprchlíkovi z Afriky, který jim během angažmá v týmu tvrdil, že je mu šestnáct let, ale ve skutečnosti byl o devět let starší! Na podvod se přišlo až s odstupem několika let! I když už Yusupha Yaffa v týmu skončil, vedení ho požene před soud!

  Lhář ve fotbale lupa
  Uprchlík z Afriky, který hrál za AC Milán, lhal vedení o svém věku! Tým ho teď žene před soud! | Twitter

  Mladíkovi lhaní dlouhá léta procházelo díky historce, se kterou obalamutil AC Milán. Tvrdil, že při příchodu do Itálie v roce 2009 ztratil všechny osobní doklady. Vedení mu bláhově uvěřilo a díky jeho kvalitní fyzičce a technice s ním podepsalo smlouvu a poslalo ho rovnou do mládežnické akademie. 

  Fotbalista Yusupha Yaffa nejspíš předstoupí před soud kvůli podvodu! Klubu AC Milán totiž dlouhá léta lhal o svém věku!

   

  Yaffa si následně vybojoval místo v týmu do 19 let. Několikrát si dokonce zatrénoval i s prvním týmem. Postupem času však jeho kondice slábla a klub se s ním rozhodl rozvázat smlouvu. V té době ještě neměl ani tušení, že se zbavují podvodníka. Tento kousek by mladíkovi vycházel ještě dlouho, nebýt jeho facebookové stránky.

   

  Žil ve lži tak dlouho, že si ani neuvědomil chybu, kterou na profilu udělal. Diskutoval tam totiž o svém vzdělání, kterého ovšem ve falešně udaném věku nemohl dosáhnout. Na fotografiích ho navíc poznali jeho někdejší spolužáci. Z toho vyplynulo, že se nenarodil v prosinci 1996, ale už v listopadu 1987. Když se to vedení AC Milán dozvědělo, pocítilo velkou křivdu a současného útočníka rezervního týmu německého Duisburgu se rozhodlo zažalovat za podvod.

  pop | bleskove.cz

  Témata: podvod, fotbal, soud
  Komentáře ke článku
  loading...