Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BOMBA CENA

  Skiareál ve Špindlu opět nabízí celozonní skipasy na příští sezonu za bezkonkurenční cenu!

  08.04.2017 19:50 / sport google+ twitter facebook

  Ve Špindlerově Mlýně si můžete užít ještě dva týdny jarního lyžování na denně upravených sjezdovkách a s nulovými frontami u lanovek. Pokud plánujete navštívit největší krkonošské středisko i v příští sezoně, můžete si do konce dubna předplatit navíc tzv. Chytrou sezonku. Bezkonkurenčně nejvýhodnější sezonní skipas vás vyjde na pouhých 4 990 korun.

  Chytrá Sezónka se vyplatí lupa
  Chytrá Sezónka se vyplatí | Skiareal.cz

  Sezonní skipas „Chytrá sezonka“ je absolutně nejvýhodnější možností neomezeného lyžování v celém Špindlerově Mlýně, ale i na Slovensku. Skiareál ji lyžařům nabídl již v loňském roce a jejich obrovský zájem předčil očekávání. Výhodnou nabídku se tak rozhodlo středisko zopakovat i letos. „Ověřený systém prodeje je takový, že v období od 1. do 30. dubna si budou moci všichni zákazníci v e-shopu www.gopass.cz za 990 korun předplatit tuto výhodnou celosezonní permanentku. Ta se jim automaticky nahraje na jejich kartu GOPASS. Již po tomto prvním kroku budou moci na tento skipas lyžovat až do ukončení letošního zimního provozu našich zařízení, který očekáváme až 17. dubna na Velikonoční pondělí," uvedl obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš s tím, že následně budou tito klienti v průběhu září a října 2017 vyzváni k doplacení zbylých 4 000 Kč, čímž si pořídí sezonku na zimu 2017/2018 za neuvěřitelných 4 990 Kč. Tato částka platí pro kategorii Dospělí.

   

  Skiareál ve Špindlu přesvědčil velký zájem lyžařů v loňském roce a opět nabízí Chytrou sezonku.
    

  Junioři a senioři mohou lyžovat jen za 3 990 Kč a děti za 3 490 Kč. Běžná cena sezonního skipasu pak bude stát 15 990 Kč. Chytrá sezonka se tedy rozhodně vyplatí. „Chytrá sezonka vyjde zhruba na třetinu ceny oproti permanentce pořízené v zimě. Ten, kdo ji nevyužije, je sám proti sobě. Její zakoupení se vyplatí i těm, kteří k nám přijíždějí lyžovat na tři víkendy během zimy nebo jen na jeden týden. Cena je totiž srovnatelná s cenou našeho šestidenního skipasu," doplnil ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek.

   

  Nejlevnější lyžování snadno přes Gopass.cz

  Pořízení Chytré sezonky je stejně jako loni velmi snadné. Zakoupíte ji prostřednictvím věrnostního programu GOPASS, do něhož se může každý zcela zdarma kdykoli zaregistrovat. Pokud tedy ještě svou zákaznickou kartu s výhodami nevlastníte, staňte se členem a za padesátikorunovou zálohu si pořiďte i vy svou kartu Gopass, která bude následně i vaším skipasem. Kromě výhodné sezonky s ní můžete po celý rok čerpat nejrůznější slevy a výhody.

  Skiareál Špindlerův Mlýn v provozu až do Velikonoc

  Neradi se loučíte s lyžováním a milujete na horách jaro? Využijte poslední dva týdny, kdy je skiareál ve Špindlu v provozu. Do konce tohoto víkendu si ještě můžete užít osm kilometrů denně upravovaných sjezdovek různých obtížností. V provozu je Svatý Petr, Stoh a Hromovka. Provoz posledního týdne pak bude záležet na podmínkách a na počasí. Těšit se každopádně můžete na jarní teplé počasí, prázdné sjezdovky a nulové fronty u lanovek. Samozřejmostí jsou skipasy za zvýhodněné ceny. Pokud si navíc předplatíte tzv. Chytrou sezonku, můžete s ní již lyžovat až do 17. dubna, kdy se areál zavírá. Více na www.skiareal.cz

   

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...