Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JDOU JINAM

  Hokejisti z Troškových Babovřesk Pavelec s Tlustým končí v NHL

  04.04.2017 10:00 / sport google+ twitter facebook

  Hokejisté Ondřej Pavelec a Jiří Tlustý končí v NHL! Sportovci, kteří si zahráli v Troškových Babovřeskách, jdou zpět domů. Jejich kroky povedou do prvoligového Kladna!

  Tlusty, Pavelec lupa
  Pavelec s Tlustým jdou z NHL do Kladna a už se na to těší! | Archiv Nova

  Jeden z nejúspěšnějších českých hokejových brankářů posledních let Ondřej Pavelec končí své působení v zámořské NHL! Jak zjistil Expres.cz, odchází i s dalším reprezentantem Jiřím Tlustým. Ten se kromě filmování proslavil svou nahou selfie fotografií, po které prý všichni zjistili, že díky jistým partiím dělá "čest svému příjmení"!

   

  Nový začátek měli oba hokejisté společně slavit v centru Prahy. Ohledně návratu dvou bývalých reprezentantů do prvoligového Kladna se vyjádřil i mluvčí klubu: „Sezona teprve skončila, ale samozřejmě se otázkou hráčského kádru zabýváme a více se veřejnost dozví tento týden," uvedl pro Expres.  

  Ondřej Pavelec a Jiří Tlustý odcházejí z NHL a jdou do Kladna!
   

   

  Pavelec i Tlustý v Kladně původně svou velkou kariéru začínali, podobně jako Jaromír Jágr. A tehdy se tento klub nazýval HC Rabat Kladno. Oba se díky působení zviditelnili a rychle se dostali do zámoří. Po Pavelcovi brzy sáhl kdysi slavný hokejový klub Atlanta Thrashers, Tlustý se zase dostal do Toronta Maple Leafs.

   

  Pro oba hokejisty tedy půjde o návrat do prostředí, kde to dobře znají a nebude pro ně těžké se přizpůsobit zdejšímu prostředí. Navíc na působení v Kladně musí mít Pavelec s Tlustým spoustu pěkných vzpomínek z dob, kdy jejich kariéra byla v plenkách. Musejí se sice spokojit s tím, že jejich měsíční a roční příjmy budou znatelně nižší než v NHL, ale podle všeho mají oba pánové slušně vyděláno. Teď je čas vrátit se domů... 

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Kladno, NHL, Tlustý, hokej, Pavelec
  Komentáře ke článku
  loading...