Sobota 21. dubna 2018
svátek má Alexandra, zítra Evžénie

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LYŽUJEME LEVNĚJI

  Ve Špindlerově Mlýně odstartovala jarní sezona a padají ceny skipasů

  21.03.2017 09:00 / sport google+ twitter facebook

  Ve Špindlu zima rozhodně nekončí. Sněhu je v největším krkonošském středisku pořád dost a lyžařské podmínky jsou stále výborné.

  Užijte si jarní lyžování lupa
  Užijte si jarní lyžování | Skiareál Špindlerův Mlýn

  Ceny skipasů navíc klesají! Od 20. března pořídíte celodenní skipasy za speciální jarní cenu 590 korun. Start jarní sezony vám zpříjemní i Audi Snowjam, největší tuzemský snowboardový závod zařazený do světového poháru FIS ve slopestylu.

   

  Užijte si jarní lyžování ve Špindlerově Mlýně za nižší ceny!
   

  Na sjezdovkách ve Špindlu leží 50 až 90 cm sněhu a podmínky pro lyžování jsou stále výborné. V provozu je necelých dvaadvacet kilometrů sjezdovek všech obtížností. S jarní sezonou se můžete těšit také na lacinější skipasy. „Pro návštěvníky jsme přichystali speciální jarní akci. Celodenní skipasy pro dospělé bude možné zakoupit od 20. března až do konce letošní sezony za pouhých 590 korun, a to přes e-shop Gopass.cz. Pokud někdo ještě kartu Gopass nemá, stačí jednoduchá online registrace a koupit levnější permanentku může také hned," uvedl obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

   

  První jarní týden se o zábavu ve Špindlu postarají snowboardové závody Audi Snowjam, které letos slaví 10. výročí. Snowjam startuje již v úterý 21. března, hlavní závod je součástí světového poháru FIS a zároveň kvalifikací na ZOH 2018 a těšit se na něj můžete o víkendu. Ve Svatém Petru se objeví nejlepší snowboardoví profesionálové z celého světa. Užít si můžete víkend plný sportu, adrenalinu a zábavy. Zájemci budou moci otestovat nové snowboardy a poslechnout si koncerty na venkovní stage.

  Více na www.skiareal.cz a www.gopass.cz

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...