Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOBRÝ PŘESTUP

  Bořek Dočkal za 70 milionů ročně v Číně? Je to na spadnutí!

  23.02.2017 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Částku zhruba 230 milionů korun by Sparta dostala za fotbalistu Bořka Dočkala od čínského klubu Che-nan Ťien-jie. On sám by si přišel na 70 milionů ročně. Teď ještě, aby se podepsaly smlouvy a přestupu nic nebrání!

  Dočkal Bořek lupa
  Bořek Dočkal odejde do Číny, kde si ročně vydělá 70 milionů korun! | Sparta

  Trenér fotbalistů Sparty Tomáš Požár potvrdil, že záložník Bořek Dočkal dostal od klubu svolení odcestovat do Číny a jednat tam o případném přestupu. "Můžeme potvrdit, že Bořek dostal od klubu svolení odcestovat do Číny a řešit případné angažmá," řekl Požár na tiskové konferenci před odvetou druhého kola Evropské ligy s Rostovem. "I když to není hotové, tak je vysoce pravděpodobné, že odejde," dodal.

   

  Sparta dostala první nabídku z Číny už před týdnem, tehdy ji však vzhledem ke sportovním ambicím odmítla. Po debaklu 0:4 v Rostově, který její šance na postup do osmifinále Evropské ligy posunul do oblasti teorie, a navýšení finančního odstupného, však změnilo názor.  

  Bořek Dočkal zřejmě přestoupí do Číny, kde si přijde na 70 milionů korun ročně!
   

   

  Pokud by Dočkal odešel, Sparta podle Požára nikoho jako náhradu přivést nehodlá. Zastoupit by ho měl některý ze stávajících hráčů, nebo tým změní rozestavení. "Kdyby Bořek odešel, byla by to ztráta. Myslím, že můžu použít i termín, že jde o nejlepšího hráče české ligy," uvedl sparťanský kouč.

   

  „Na pozici desítky může hrát Néstor Albiach, Aleš Čermák nebo Václav Kadlec. Hráči, co na Bořkovu pozici připadají v úvahu, mají ale úplně jiný profil, jiné přednosti a nedostatky. V případě, že odejde, budeme muset hrát jinak, protože ho těžko nahradíme individualitou, ale týmovostí," prohlásil Požár.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...