Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SLAVÍ JUBILEUM

  Hokejový Bůh slaví!

  15.02.2017 08:40 / sport google+ twitter facebook

  Jaromíru Jágrovi je právě dnes 45 let! Hokejový bůh, jak se mu často říká pro jeho sportovní schopnosti, slaví půlkulaté jubileum. Na ledě chce prý zůstat ještě alespoň deset let, tedy pokud nepřijde jedna zásadní životní změna!

  Jágr Jaromír lupa
  Hokejový bůh Jaromír Jágr slaví 45. narozeniny! | HistoryLocker

  Narozeniny Jaromír Jágr oslaví se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou, kterou nazývá svou budoucí manželkou a budoucí matkou svých dětí. Právě v momentě, když přijde dítě, hodlá Jarda s aktivním hokejem skončit.

   

  „Uvidíme, co nám osud přinese. Ale jinak se končit zatím nechystám,” říká Jaromír Jágr, který tak chce hrát alespoň do svých 55 let.  

  Jaromír Jágr slaví své 45. narozeniny a na ledě hodlá zůstat zřejmě ještě alespoň deset let!
   

   

  Autor 31 bodů (10+21) v letošní sezoně si neodpočine ani na své narozeniny. Druhého nejproduktivnějšího hráče historie NHL (1 899 bodů) čeká v noci ze středy na čtvrtek utkání v San Jose, kde mu Sharks připravili ve spolupráci se školou Czech School of California překvapení.

   

  Akce se jmenuje Czech Heritage Night, tedy Noc českého dědictví, a už více než 500 vstupenek bylo prodáno do speciální české sekce na stadionu SAP Center.

   

  Jarda Jágr je prostě podobně jako Karel Gott jen jeden. Oba jsou “bozi” v tom, co dělají. Mistr to má navíc ještě i ve jméně a k Jágrovi má velmi blízko. Před více než rokem a půl dokonce dostal od něj hokejový dres a osobní pozdrav a hned se v něm zpěvák vyfotil. Teď mu bezpochyby pošle i osobní přání. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...