Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROSTĚ BOREC

  Koukalová je mistryní světa! MÁ ZLATO!

  10.02.2017 16:15 / sport google+ twitter facebook

  Gabriela Koukalová je borec! Stala se mistryní světa! Získala své první individuální zlato z mistrovství světa. Ve sprintu na 7,5 km na šampionátu v Hochfilzenu předvedla česká biatlonistka fantastický výkon s bezchybnou střelbou a před druhou Němkou Laurou Dahlmeierovou byla nakonec v cíli rychlejší o čtyři vteřiny.

  Soukalová G lupa
  Grabiela Soukalová to dokázala a stala se mistryní světa! | EPA

  Třetí skončila Anais Chevalierová z Francie. Eva Puskarčíková udělala dvě chyby při první střelbě, ale nakonec z toho bylo alespoň sedmnácté místo se ztrátou minuta a 9 vteřin.  

  Gabriela Soukalová se stala mistryní světa, v Hochfilzenu získala zlatou medaili!
   

   

  Koukalová s Dahlmeierovou potvrdily roli velkých favoritek světového šampionátu. Česká závodnice startovala až s číslem 96 a od prvních mezičasů se držela v čele. Zlato přidala ke stříbru z individuálního závodu na MS před dvěma lety v Kontiolahti, ze štafet má zlato a bronz.

   

  Na další pódium bude Koukalová útočit v nedělním stíhacím závodu. Eva Puskarčíková dnes skončila na 17. místě se dvěma chybami při střelbě vleže, Lucie Charvátová byla dvaatřicátá. Veronika Vítková chybovala při střelbě pětkrát a obsadila až 68. pozici.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...