Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚSPĚCH NEPŘIŠEL

  Českým hokejistům nevyšel vstup do utkání, Švédům podlehli!

  10.02.2017 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Češi úvod Švédských hokejových her v Göteborgu nezvládli. Nestačili na domácí výběr a podlehli mu 2:5. Jediným českým střelcem byl dvougólový kapitán Jan Kovář.

  Hokej ČR-ŠVÉDSKO lupa
  Čeští hokejisté podlehli Švédům 2:5. | AP

  Úvod se tak českým hokejistům prostě nepovedl! Jsou si toho ale vědomi. „Měli jsme snahu a bojovnost, ale některé situace jsme neřešili dobře a propadli jsme v nich,“ řekl po utkání Kovář. 

   

  Podobně jako na úvod Světového poháru v duelu s Kanadou, ani na Švédských hrách první třetina výběru trenéra Josefa Jandače proti domácímu celku vůbec nevyšla a Češi ji prohráli shodně 0:3.  

  Vstup do utkání švédských hokejových her Čechům nevyšel, podlehli 2:5.
   

   

  Hosté přitom nezačali špatně. Vladimír Růžička mladší mohl dát premiérovou branku v národním dresu už ve třetí minutě. Před brankářem Fasthem ale nedokázal nasměrovat puk do branky. O chvilku později se do šance dostal jeho spoluhráč z Chomutova Jan Rutta. Český obránce však trefil pouze Fastha....

   

  „Neměli jsme úplně špatný nástup. Nasazení tam celkem bylo, ale bohužel jsme dostali góly z takových situací, v nichž jsme udělali detailní chyby. Řešení při prvním nebylo úplně šťastné. U druhého gólu si myslíme, že padl po faulu na Radila. Třetí byl z přesilovky, kdy tam zapracoval hráč na brankovišti a náš obránce stál docela dost vysoko. Ta třetina nebyla úplně dobrá, Švédové nás potrestali ve všem, co mohli, a tím byl určen ráz celého utkání," dodal. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...