Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LYŽUJEME LEVNĚJI

  Na horách jsou úžasné podmínky: Ve Špindlu na vás v lednu čeká více než 20 km sjezdovek a levnější skipasy!

  11.01.2017 03:55 / sport google+ twitter facebook

  Díky intenzivnímu sněžení nabízí Skiareál ve Špindlu skutečně perfektní podmínky k lyžování. V provozu jsou všechny lanovky a více než 20 kilometrů sjezdovek. Těšit se můžete na minimální fronty u lanovek a zvýhodněné celodenní skipasy. Od 9. do 19. ledna je přes e-shop gopass.cz seženete jen za 590 korun!

  Nádherné lyžařské podmínky na vás čekájí ve Špindlu lupa
  Nádherné lyžařské podmínky na vás čekájí ve Špindlu | Skiareal.cz

  Ve Špindlerově Mlýně jsou v provozu všechny sjezdovky a sněhové podmínky přímo vybízejí k parádní lyžovačce!

   

  Perfektní sněhové pomínky a zlevněné skipasy! To je leden ve Špindlerově Mlýně.
   

  „Do Špindlerova Mlýna přišla pravá zima, neustále chumelí a v nejbližších dnech mají napadnout další desítky centimetrů sněhu. Máme v provozu všechny lanovky a přes dvacet kilometrů sjezdovek, což je nejvíce z celé republiky v jednom středisku. Po svátcích se navíc tradičně uvolnily sjezdovky a fronty u lanovek jsou minimální. Lyžování prostě nemá chybu, takže všechny zveme," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že v provozu je také oblíbené večerní lyžování na Hromovce, která je v současnosti nejdelší a nejlépe osvětlenou sjezdovkou v České republice.

   

  Ve dnech od 9. do 19. ledna 2017 připravil navíc Skiareál pro lyžaře a snowboardisty výhodnou nabídku, a sice celodenní skipasy za pouhých 590 korun. „Skipasy za akční cenu je možné zakoupit pouze přes náš e-shop gopass.cz. Pokud ještě někdo nemá svou věrnostní kartu, registrace je zcela zdarma. Kromě nejlevnějších skipasů nabízí systém i řadu dalších výhod a slev," informoval obchodní a marketingový ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn René Hroneš.

   

  Špindlerovské LEDÁRIUM nebo Fresh Track

  Rádi byste si zpestřili pobyt na horách netradičním zážitkem? Vyzkoušejte Fresh Track - fantastické ranní lyžování na čerstvě urolbované sjezdovce ještě před oficiálním otevřením lanovek pro veřejnost s bohatou horskou snídaní. Za návštěvu rozhodně stojí i  Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je tentokrát "Čtvero ročních dob". Ledárium je návštěvníkům k dispozici do konce března 2017 a je pro všechny zdarma.

  Více na www.skiareal.cz

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...