Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Dlouho si nevrzne!

  Trestu se nevyhnul! Tondr vyfasoval za napadení sudího patnáct měsíců bez hokeje!

  15.01.2016 06:30 / sport google+ twitter facebook

  Byla to nešťastná náhoda. Při souboji mi vyletěla hokejka a udeřila rozhodčího. Těmito slovy se hájil hráč druholigového Jablonce Martin Tondr, který při zápase sejmul rozhodčího hokejkou a on kvůli tomu upadl do bezvědomí! Teď za svůj čin bude pykat! Komise totiž neuvěřila jeho verzi o náhodě a zakázala mu na 15 měsíců hokej!

  Tondr lupa
  Bez hokejky 15 měsíců. Boleslavský masér si kvůli útoku na ledě na rozhodčího 15 měsíců nezahraje. | www.bkboleslav.cz

  Sudí po zásahu skončil se zraněním hrtanu v nemocnici, kde musel strávit několik dní. Osmadvacetiletý Tondr od začátku tvrdil, že ho zranil neúmyslně. “Nevím, proč bych měl rozhodčího praštit. Přijde mi to přitažené za vlasy,” uvedl bek. Disciplinární komise měla však jiný názor. Všichni členové se shodli na trestu.  

  Neudržel nervy na uzdě, tvrdě za to zaplatil! Za faul na rozhodčího stopka 15 měsíců.


  Tondrovi hrozil zákaz hokeje v rozmezí tří až osmnácti měsíců. Komise k němu byla nemilosrdná a s trestem patnácti měsíců ukázala, že takové věci se prostě nesmí stávat. I když neměli k dispozici video z inkriminované události, rozhodli jednohlasně. K objasnění jim pomohli hlavně výpovědi svědků, kteří nešťastnou událost viděli na vlastní oči.


  Případ může mít však ještě dohru. O vše se nyní zajímají táborští policisté. Tondr tak může mít na krku i trestní stíhání. I když nyní nebude moct na nějakou dobu hrát, hokeji se bude v určité míře věnovat i nadále. Pracuje totiž jako masér u týmu extraligové Mladé Boleslavi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...