Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KONČÍCÍ TRENÉR

  Rada u fotbalistů Příbrami skončil. Víme, kdo ho nahradí!

  08.01.2017 00:00 / sport google+ twitter facebook

  U fotbalistů Příbrami skončil trenér Petr Rada. Bývalý reprezentační kouč nepřistoupil na snížení platu, které mu podle jeho slov předložil prezident klubu Jaroslav Starka. Na lavičce posledního týmu ligové tabulky pro jarní záchranářské boje Radu nahradil dosavadní asistent Kamil Tobiáš, kterého čeká premiéra v roli hlavní trenéra v nejvyšší soutěži.

  Rada Petr lupa
  Petr Rada jako fotbalový kouč v Příbrami skončil! | Archiv ČT

  Osmapadesátiletý kouč nevydržel na lavičce Příbrami ani půl roku. Podle všeho mohlo jít zprvu o to, že trenér dostal "nabídku" na snížení platu a tu neakceptoval. Mužstvo převzal po čtyřech ligových kolech na konci srpna po Martinu Pulpitovi, ale trápící se tým z poslední pozice nedostal.

   

  Středočeši šesti úvodními prohrami za sebou vyrovnali negativní rekord Lázní Bohdaneč z roku 1997. Celkově příbramští fotbalisté zakončili podzim s bilancí dvou výher, tří remíz a jedenácti porážek a na první nesestupové místo ztrácejí šest bodů. Poslední čtyři kola ale neprohráli.  

  Petr Rada jako trenér fotbalistů Příbrami skončil, protože neakceptoval nabídku na snížení platu!
   

   

  "Nabídku týkající se snížení platu, kterou mi předložil prezident klubu Jaroslav Starka, jsem nemohl akceptovat," řekl Rada serveru sport.cz.

   

  "Děkujeme Petrovi za práci, kterou v našem klubu odvedl. Rozcházíme se v dobrém. Petr je kvalitní trenér, který si zaslouží určité finanční podmínky. My jsme propustili několik hráčů a najeli jsme do úsporného režimu, proto k ukončení spolupráce došlo," uvedl prezident Příbrami Jaroslav Starka na klubovém webu.

   

  Kamil Tobiáš je synem bývalého hlavního trenéra Příbrami Pavla Tobiáše, který byl od A-mužstva odvolán vloni v květnu. V Plzni krátce dělal asistenta Karlu Krejčímu, jako hlavní kouč zatím působil u mládeže Příbrami a Českých Budějovic.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...