Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NECHUTNÝ KŠEFT

  Nehorázné vydírání fotkou "zdevastovaného" Schumachera! A ta částka...!

  20.12.2016 00:05 / sport google+ twitter facebook

  Někteří lidé jsou kvůli penězům schopni udělat cokoli, dokonce i dost nechutné věci, které zraňují! S tím se nyní potýká rodina závodníka F1 Michaela Schumachera. Někdo chce totiž zpeněžit fotku závodníka téměř těsně po nehodě, kdy se zmrzačil na lyžích!

  Schumacher lupa
  Takhle vypadal Michael Schumacher před fatální nehodou! | Archiv

  Neznámý člověk totiž nafotil snímek Michaela Schumachera, který je na tom od nehody špatně a je v podstatě ve stavu bdělého koma. Bez pomoci se neobejde a jen leží a hledí před sebe. Za fotku chce astronomickou částku.  

   

  Částka, na kterou se požadavek neznámého překupníka vyšplhala, je opravdu obrovská! "Je to 27 milionů korun. A to je nehorázné," říkají rodinní zástupci Schumacherových!  

  Neznámý vyděrač požaduje za údajně autentickou fotku "rozbitého" Schumachera balík!
   

   

  Snímek nejspíš pořídil někdo z Schumacherových blízkých a chce na něm vyrejžovat pořádný balík, nebo jde o nějaký podvrh. Zastupitelství v Offenburgu uvedlo, že jde o snímek, který narušuje "Schumiho"soukromí a jeho zveřejněním by utrpěla jeho práva na soukromí. 

   

  Zda je závodníkova rodina ochotna vyhovět "vyděrači", nebo na něj například poštvat soud, zatím neuvedla. Není ale zřejmě pravděpodobné, že by Schumacherova žena takovou částku akceptovala. Vždyť léčba a péče o bývalého závodníka stojí mnoho milionů eur ročně! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...