Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAČNE SEZONA

  Těšte se! Ve Špindlu odstartuje lyžařská sezona za super cenu!

  08.12.2016 13:25 / sport google+ twitter facebook

  Špindlerův Mlýn oficiálně odstartuje letošní zimní sezonu. Teď v sobotu se můžete těšit na opravdu bohatý program pro dospělé i děti se spoustou soutěží, a ke všemu za super cenu!

  Špindl lyžování lupa
  Ve Špindlu začne v sobotu nová lyžařská sezona! | Skiareal.cz

  Sezona odstartuje koncertem Marka Ztraceného a další zábavou. Skiareál letos poprvé otevře i LEDÁRIUM a lyžařům nabídne 11 kilometrů sjezdovek. Celodenní skipas vyjde o víkendu na pouhých 190 korun.

   

  Všichni, kteří si chtějí skvěle zalyžovat, mají šani a kam jinak vyrazit než do českého Aspenu. Kromě celé řady zimních sportů si tu můžete užít skvělou atmosféru a potkat i řadu celebrit, které sem rády jezdí za sněhem. Některé tu dokonce žijí, včetně zpěváka Janka Ledeckého.  

  Ve Špindlerově Mlýně zahájí v sobotu novou zimní lyžařskou sezonu!
   

   

  Díky mrazivému počasí jedou sněhová děla a moderní zasněžovací sprchy naplno. Napadl i přírodní sníh, takže letošní zimní sezona může skutečně naplno začít. V pátek bude k dispozici modrá sjezdovka na Svatém Petru, nová Hromovka a červená sjezdovka na Medvědíně. V sobotu během openingu přibyde ještě stará Hromovka a malý hank černé sjezdovky ve Svatém Petru. V provozu budou i sjezdovky na Horních Mísečkách," uvedl ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že nejpozději během vánočních svátků předpokládá spuštění večerního lyžování na Hromovce.

   

  Během openingu navíc pořídíte lacinější skipasy. Celodenní permanentka vás při nákupu přes zákaznický systém Gopass vyjde jen na 190 korun. Registrace je zcela zdarma a těšit se můžete na spoustu dalších výhod po celou sezonu. Děti do šesti let lyžují ve Špindlu zdarma. Návštěvníci mohou zdarma využít i parkoviště na Medvědíně nebo na Hromovce a lanovky budou v provozu od 8.30 do 16 hodin. 

   

  Samotný Špindl Ski opening nabídne v sobotu návštěvníkům kromě lyžování i spoustu zábavy. Během doprovodného programu se můžete těšit na hudební vystoupení Marka Ztraceného, oblíbených Beatles revival, písničky pro děti, bubenickou show, soutěže, taneční jízdy roleb nebo večerní show se svítícími sjezdaři.

   

  Amatérští lyžaři si budou moci po celé dopoledne navíc vyzkoušet atmosféru závodního lyžování a projet si před kamerami České televize trať úvodního závodu letošní série S ČT sport na vrchol. Největší krkonošské středisko letos poprvé otevře také špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice lanovky na Pláních. Ledový klimatizovaný chrám nabídne unikátní výstavu ledových soch spojenou s tématem „Čtvero ročních dob".

   

  „Loňská premiéra špindlerovského ledária měla skutečně obrovský úspěch, rozhodli jsme se proto tento kulturní zážitek zprostředkovat našim návštěvníkům i letos a udělat z ledária tradiční součást zimy ve Špindlu. Jeho návštěva je pro všechny zdarma a můžete ji spojit třeba s procházkou, užít si nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš a dopřát si kávu, dezert nebo něco ostřejšího ve zdejší panoramatické restauraci Na Pláni," dodal Čeněk Jílek.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...