Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZCHOD ROKU

  Rosolovi to Ochotská osolila a sbalila kufry!

  02.12.2016 09:00 / sport google+ twitter facebook

  Lukášovi Rosolovi to jeho partnerka a manželka Michaela Ochotská pořádně osolila. Sbalila kufry, dítě, psa a odstěhovala se k mamince. A důvod? O tom se spekuluje, ale tenista se snaží tvářit, že je vše v pořádku!

  Rosol Ochotská lupa
  Michaela Ochotská sbalila kufry, syna a psa a odstěhovala se od Lukáše Rosola! | Archiv Nova

  Proč se ti dva rozešli, není jasné. Že by nevěra? Kdo ví? Nicméně Ochotská nese partnerské problémy velm těžce. Podepsalo se to prý na její psychice i zdraví. Hodně zhubla a nevypadá dobře.

   

  Jedním z důvodům může být to, že Ochotská zrovna dvakrát není v oblibě u manželových rodičů. "Vadí jim, že je s ním hlavně proto, že je hodně bohatý a že měla pověst zlatokopky. Hodně se hádali, takže to takhle muselo dopadnout," řekl zdroj z okolí Rosola a Ochotské.  

  Lukáš Rosol zůstal sám! Partnerka Michaela Ochotská sbalila kufry, dítě psa a odešla!
   

   

  Tenista Lukáš Rosol řekl, že nemá čas na rodinu „Míša hodně zhubla, což všichni víme. Já nestíhám být vůbec doma, protože pořád trénuju a navíc jsem si natáhl achilovku, takže lítám po doktorech. Nejsem vůbec doma,“ přiznal Blesku sportovec.

   

  A také přiznal, že jeho žena s ním nebydlí! „Je u své mámy, která jí se vším pomáhá. Vaří, starají se o hyperaktivního Andrého, protože já to teď fakt nestíhám. Ona potřebuje mamčinu pomoc. Třeba tam přijedu jednou za dva dny,“ dodal tenista s tím, že jeho vztah s manželkou je v pořádku.

   

  Proč by se pak ale Ochotská stěhovala? Že by jen kvůli potřebné pomoci? Je to divné. Jisté ale je to, že v pořádku jejich manželství rozhodě není. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...