Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELIKÁ TRAGÉDIE

  V Kolumbii spadlo letadlo s brazilskými fotbalisty. Někteří možná přežili.

  29.11.2016 07:23 / sport google+ twitter facebook

  Letadlo s 81 lidmi na palubě, kde letěl brazilský fotbalový klub Chapecoense, se zřítilo v Kolumbii. Většina jich zahynula, ale někteří zřejmě přežili. Oznámily to dnes úřady západokolumbijského státu Antioquía, kde se letadlo ztratilo z radarů a mezinárodní letiště v Medellínu, kam charterový letoun směřoval z Bolívie.

  Chapecoense lupa
  Na palubě letounu cestoval brazilský fotbalový klub Chapecoense! | Profimeda

  Kolumbijské úřady zahájily záchranné práce, uvedla agentura AP. Podle ní bylo na palubě 72 cestujících a devět členů posádky, zatímco agentura DPA uvádí o deset cestujících více. Podle starosty Medellínu Federica Gutierreze je možné, že někteří havárii přežili.

   

  Je také možné, že se zatím uvádí počet obětí bez posádky. A právě počet členů posádky včetně pilotů může číslo zvednout na 81. Nicméně se objevily zprávy, že nejméně 4 lidé byli převezeni do nemocnice. Někteří hovoří o 6 až 10 přeživších.

  Letadlo s brazilským fotbalovým klubem se zřítilo v Kolumbii. Na palubě mělo být až 81 lidí!
   

   

  Klub Chapecoense z jihobrazilského města Chapecó měl ve středu hrát v Medellínu finále Jihoamerického poháru proti kolumbijskému týmu Atlético Nacional. Chapecoense je od roku 2015 účastníkem nejvyšší brazilské fotbalové ligy.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...