Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ POSILA

  Hejnová má trenéra z Německa. Povede ji tenhle sexy fešák!

  07.10.2016 00:35 / sport google+ twitter facebook

  Překážkářka Zuzana Hejnová bude mít po svém boku pěkného fešáka! Po rozchodu se svým dosavadním koučem Daliborem Kupkou se jejím novým trenérem stal čtyřiačtyřicetiletý Němec Falk Balzer, vicemistr Evropy 1998 na 110 metrů překážek.

  Hejnová Balzer lupa
  Tenhle fešák z Německa povede teď Zuzanu Hejnovou! | ČT

  Zuzana Hejnová se bude připravovat střídavě v německém Hofu a v Praze. S Daliborem Kupkou se rozešla před odletem na dovolenou a po nedělním návratu si rychle vybrala náhradu.

   

  „V hlavě jsem si sesumírovávala, kdo by mě mohl trénovat. Trenéry v Čechách znám, takže jsem se s nimi nemusela scházet a poznávat je osobně. Takže jsem se chtěla poohlídnout i někde za hranicemi. Kontakt na mého budoucího trenéra jsem dostala od Heleny Fuchsové, která se osobně zná s přítelkyní trenéra. Ona běhala čtyřstovku, je olympijská medailistka a mistryně světa na čtvrtku,“ řekla Hejnová.  

  Zuzanu Hejnovou po rozchodu s jejím trenérem povede kouč z Německa, charismatický Falk Balzer!
   

   

  A jak sexy fešák trenér reagoval na nabídku, aby trénoval Hejnovou? „Musel jsem se kouknout natřikrát. Říkal jsem přítelkyni: Wow!“ uvedl Balzer k první písemné komunikaci s Hejnovou, mimochodem dvojnásobné světové šampionce. „Je to potěšení, ale jsem si vědom odpovědnosti,“ doplnil Falk Balzer.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...