Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JEDNA NESTAČÍ

  Voráček z NHL to pořádně podělal! Ztrácí fanoušky!

  17.09.2016 09:10 / sport google+ twitter facebook

  Jakub Voráček z NHL ztrácí fanoušky. Ne kvůli sportovním výkonům na ledě, tam není důvod, ale kvůli tomu, co udělal v soukromí. Když se totiž provalila jeho nevěra, jeho přítelkyně, s níž čeká dítě, ho nechtěla ani vidět. Teď ale poslal k vodě on jí!

  Voráček Jakub lupa
  Třeba to frajerovi z NHL Jakubu Voráčkovi jednou dojde, že udělal pořádnou hloupost! | NHL

  Hokejista, který si díky podpisu spolupráce s klubem Flyer během příštích osmi let vydělá nehorázných více než 1,5 miliardy korun, asi neumí být věrný. Své Nicole, kterou ranil, jak nejvíce mohl, totiž v podstatě řekl, že si chce užívat i jinde. A bylo mu jedno, že ohrožuje vztah, ale hlavně dítě, které už pod srdcem sedm měsíců jeho dosavadní partnerka nosí.

   

  Otázkou je, kolikrát Jakub Voráček své přítelkyni, s kterou je pět let, už zahnul. Možná i ona sama o tom začíná přemýšlet, nebo spíš ani nechce domyslet.  

   

  „Jakub je prostě zastydlej puberťák. Hodně fanoušků ho odsoudilo i kamarádů. Tohle se prostě nedělá. Asi měl přemýšlet hlavou a ne něčím jiným,“ řekl jeden z jeho kamarádů, který nechápe, proč, když potřebuje více, než jednu ženu, zakládal s Nicole rodinu.  

  Hokejista NHL Jakub Voráček byl nevěrný své těhotné přítelkyni. Teď jí oznámil, že se chce stýkat s více ženami!
   

   

  Sama Nicole, které on vlastně řekl, že se o dítě a o ni finančně postará, ale být s ní nechce, je zoufalá. Možná proto dala na sociální síť tento status: „Lidé, kterými se obklopujeme, buď zvednou, nebo sníží naše kritéria. Také nám pomohou stát se buď nejlepšími verzemi nás samotných, nebo těmi podřadnými. Staneme se našimi přáteli. Žádný muž se nestane skvělým sám od sebe. Žádná žena se nestane skvělou sama od sebe. To lidé okolo nich jim pomáhají být jedinečnými. My všichni potřebujeme v našich životech lidi, kteří nám pozvednou naše kritéria, připomenou nám naše nezbytné cíle a vyzvou nás k tomu, abychom se stali nejlepšími verzemi nás samotných."

   

  Voráček, který je v plném nasazení příprav na Světový pohár, který v neděli začne zápasem USA a Evropy, se ke kauze nevyjadřuje. „Je to moje soukromí, a tak to i zůstane. To je vše, co k tomu chci říct,“ nechal se slyšet už před pár týdny, kdy se jeho nevěra provalila.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...