Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MÁ PROBLÉM

  Nevěrník z NHL Voráček na své zálety dojel! Dostal kopačky!

  07.09.2016 09:59 / sport google+ twitter facebook

  Lídr hokejového národního týmu Jakub Voráček prý zanáší. Žijí tím poslední dny česká média. Někteří tomu ale nechtějí věřit. Přitom se úspěšný hokejista nechal v centru Prahy nachytat při intimních chvílích s třiadvacetiletou zdravotní sestřičkou Markétou z Uherského Hradiště.

  Voráček Jakub lupa
  Jakub Voráček si střelil vlastňáka! Teď dostal kopačky! | Philadelphiaflyers.cz

  Jenže jak zjistil Blesk, jeho milenka je rok vdaná a Jakub Voráček má za velkou louží také přítelkyni Nicole (26), dokonce s ní čeká dítě. S ní se prý pod tíhou důkazů – tedy fotek z novin, v úterý rozešel. Nebo spíš ona mu dala kopačky, tedy spíš fotbalovým slengem řečeno. Sám hokejista se nechce ale ke svým intimnostem a “nevěře“ vyjadřovat.

   

   „Není se ani moc k čemu vyjádřit. Je to moje osobní věc, chápu, že pro média je to lákavé, ale já jsem si o svém soukromí s novináři nikdy nepovídal,” řekl pro Super.cz Voráček a dodal:  „První osobní věc, kterou jsme otevřeli, bylo to, že jsme s mojí ségrou založili nadaci. U toho bych chtěl zůstat…,“ řekl hokejista.

   

  „Není důvod se ospravedlňovat. Stalo se tam něco, co je věcí k řešení. Momentálně se k tomu nechci vyjadřovat…,“ říká dost nezodpovědný sportovec, který se stýká s milenkou a pár tisíc kilometrů daleko má partnerku a budoucí rodinu.  

  Hokejista NHL Jakub Voráček má problém. Média ho nachytala s milenkou v autě, přičemž ona má manžela a on za mořem přítelkyni čekající dítě!
   

   

  „Je to pako. Je vidět, že je to jen sportovec bez mozku. Když už má tedy milenku a nechá se nachytat, je to amatér. Proboha, co si asi myslel, že se na to nepřijde?,“ myslí si jeden z “kolegů“ z hokejového prostředí.

   

  Co chce ale Voráček vysvětlovat? Prostě zanáší, zřejmě si zničil svůj vztah a nejspíš zničil vztah i své milence, která má manžela. Příště by to asi chtělo víc myslet hlavou, než …. pukem a hokejkou…!

  nely | bleskove.cz

  Témata: Jakub Voráček
  Komentáře ke článku
  loading...