Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Další dítě

  "Gay" fotbalista světa chce dalšího potomka! S kým ho bude vychovávat?

  02.01.2016 03:00 / sport google+ twitter facebook

  Fotbalista Christiano Ronaldo je otcem malého chlapce, přesto mu to nestačí a chce další dítě. Před pár týdny se ukázal s údajným partnerem, boxerem, který ho i na rukou nosí a provalilo se tak, že je zřejmě skutečně gay. Že by s ním tedy dalšího potomka vychovával?

  Christiano Ronaldo lupa
  Ronaldo se rozhodl, že chce další dítě! Udělá pro to všechno | archiv

  Metrosexuál z Realu Madrid se nechal slyšet, že by rád další dítě. Jak to chce udělat, když ženskou nechce? Jednoduše. Hledá "nosnici", která mu dítě odnosí, on ji za to vyplatí pár stovek milionů a ona bude držet ústa a krok. Slavný fotbalista se pak bude pyšnit, jaký je vzorný dvojnásobný táta.

   

  Pětiletému synkovi Christiankovi chce sourozence pořídit stůj co stůj. Proto před koncem roku odletěl do Miami, kde se asi snažil na doporučení přátel sehnat vhodnou matku, kterou zřejmě umělou cestou oplodní. Tedy pokud se tak už nestalo?

   

  Proč se sexy sportovec a model rozhodl vychovávat děti sám, ačkoliv by si mohl z partnerek či partnerů vybírat, je záhadou. Patrně bude dítě vychovávat s partnerem, ale světu to zatím oficiálně nepotvrdí. Třeba až později.

   

  Jedno je však jisté, ženskou k tomu, aby byl šťastný, rozhodně nepotřebuje. Stačí mu fotbal, stamiliony dolarů a náruč urostlého přítele, za kterým prý několikrát týdně létá...

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...