Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Živí zubaře!

  Jarda Jágr je hezoun k pohledání! V zápase zase přišel o zuby!

  23.12.2015 16:30 / sport google+ twitter facebook

  Hokejista Jaromír Jágr poměrně často a dobře živí americké zubaře! Naposled dostal originální dárek pod stromeček. Bývalý spoluhráč z Dallasu Alex Chiasson mu uštědřil takový úder, že připravil českého veterána o čtyři zuby. Jágr si pochvaluje, že alespoň o svátcích nebude moc jíst a nepřibere.

  Jaromír Jágr lupa
  Jágr dostal originální dárek! U stromečku bude bez čtyř zubů. Hlavu si z toho ale nedělá a usmívá se | facebook

  Mela před brankou Dallasu a Jaromír Jágr přímo v centru dění. Jeden nechtěný úder a třiačtyřicetiletý útočník se ocitl na zemi. Pod ním se objevila kaluž krve. Jágr přišel o čtyři zuby a z ledu se těžko zvedal.

   

  Fanoušci ani nedutali, ale jakmile se jejich hrdina postavil, dali mu znát jejich podporu. Jágr s krvavým kapesníkem u pusy odjel z kluziště. Než ho však opustil, stačil ještě přijmout omluvu od Chiassona a poplácal ho po helmě na znamení, že je všechno dobré.

   

  Ačkoliv Jágr vypadá bez zubů jako upír, hlavu si z toho nedělá a bere to sportovně. „To budou Vánoce bez čtyř zubů. Ale má to i výhody. Nebudu tolik jíst a aspoň neztloustnu,“ vtipkoval Jágr na Facebooku.

   

  Není to ani poprvé, co má vyražené zuby. Fajn Radio mu pod příspěvek s fotkou dalo skládačku se snímky, na kterých mu chybí zuby. Bylo to v roce 2001, 2006, 2007 a nyní v roce 2015

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Sport,, hokej, Jágr, zuby
  Komentáře ke článku
  loading...