Úterý 20. března 2018
svátek má Světlana, zítra Radek
  Zklamání fanoušků

  Trhněte si! Proč Schumacherova rodina poslala fanouškům drsný vzkaz

  27.12.2015 12:30 / sport google+ twitter facebook

  Fandili jste německému jezdci Formule 1 Michaelovi Schumacherovi po celou dobu jeho kariéry? I tak máte smůlu a nemáte nárok se dozvědět, jak to s legendárním pilotem vypadá po jeho vážném zranění, které si před dvěma lety způsobil při pádu na lyžích. Rodina si nepřeje o něm podávat jakékoliv informace.

  Michael Schumacher lupa
  Schumacher je historicky nejúspěšnějším jezdcem Formule 1. Podle jeho rodiny ale nemají fanoušci prá | facebook

  Schumacher spadl na lyžích před dvěma lety a byl ve vážném stavu. Od té doby je o něm zpráv poskrovnu a nikdo neví, jak to s ním vypadá. Spekulovalo se o tom, že se po půl roce probudil, nedávno se zase mluvilo o tom, že už sám chodí a udělá pár krůčků.

   

  Jenomže zprávu ihned zkritizovala manažerka rodiny, podle které nejsou informace pravdivé a pouze dávají fanouškům plané naděje. Jenomže další ránu pod pás všem, kteří drželi Schumacherovi pěsti, zasadil rodinný právník Felix Damm. „Veřejnost nemá právo na informace o zdravotním stavu Michaela Schumachera. Chápeme, že lidé chtějí vědět, jak se mu daří, ale už není aktivní závodník a má právo na své soukromí,“ zdůraznil Damm.

   

  Tím dala rodina fanouškům jasně najevo, že mají jít do háje a nemají se starat. Smutný konec sedminásobného mistra světa, který je statisticky nejúspěšnějším pilotem v historii tohoto sportu

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...