Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zklamání fanoušků

  Trhněte si! Proč Schumacherova rodina poslala fanouškům drsný vzkaz

  27.12.2015 12:30 / sport google+ twitter facebook

  Fandili jste německému jezdci Formule 1 Michaelovi Schumacherovi po celou dobu jeho kariéry? I tak máte smůlu a nemáte nárok se dozvědět, jak to s legendárním pilotem vypadá po jeho vážném zranění, které si před dvěma lety způsobil při pádu na lyžích. Rodina si nepřeje o něm podávat jakékoliv informace.

  Michael Schumacher lupa
  Schumacher je historicky nejúspěšnějším jezdcem Formule 1. Podle jeho rodiny ale nemají fanoušci prá | facebook

  Schumacher spadl na lyžích před dvěma lety a byl ve vážném stavu. Od té doby je o něm zpráv poskrovnu a nikdo neví, jak to s ním vypadá. Spekulovalo se o tom, že se po půl roce probudil, nedávno se zase mluvilo o tom, že už sám chodí a udělá pár krůčků.

   

  Jenomže zprávu ihned zkritizovala manažerka rodiny, podle které nejsou informace pravdivé a pouze dávají fanouškům plané naděje. Jenomže další ránu pod pás všem, kteří drželi Schumacherovi pěsti, zasadil rodinný právník Felix Damm. „Veřejnost nemá právo na informace o zdravotním stavu Michaela Schumachera. Chápeme, že lidé chtějí vědět, jak se mu daří, ale už není aktivní závodník a má právo na své soukromí,“ zdůraznil Damm.

   

  Tím dala rodina fanouškům jasně najevo, že mají jít do háje a nemají se starat. Smutný konec sedminásobného mistra světa, který je statisticky nejúspěšnějším pilotem v historii tohoto sportu

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...