Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Největší droga?

  Kvitová v tom už zase lítá!

  29.12.2015 13:00 / sport google+ twitter facebook

  Tenistka Petra Kvitová je znovu v tom! Sotva odložila tenisovou raketu k odpočinku, už ji má zase v ruce a lítá v jednom kole! Bez tenisu nevydrží ani chvíli, tentokrát se chystá začít sezónu 2016. Její první zastávkou je jedno z největších čínských měst Šen-čen.

  Petra Kvitová lupa
  Petra Kvitová nikdy nezklame | facebook

  Tenis je pro Kvitovou jako droga. V listopadu dohrála Fed Cup, zaletěla si na dovolenou do Dubaje, odpočinula si s rodinou o svátcích, a přestože ještě neskončil rok 2015, ona už odletěla do zahraničí, aby se připravila na novou sezónu.  A odstartuje ji v Číně. „Začínám mou cestu do nové sezóny 2016. První zastávka je Šen-čen,“ uvedla Kvitová. Jakpak se jí asi bude dařit? Loňská sezóna nepatřila k těm podařeným. Vyhrála sice tři turnaje v Melbourne, Madridu a New Havenu, ale nedosáhla na žádný grandslam a bojovala s nepříjemnou mononukleózou.  Na druhé straně Kvitová i přes nemoc bojovala jako lvice. Ukázala to na závěrečném Turnaji mistryň, kde bezchybným výkonem vyřadila Marii Šarapovou a dostala se až do finále, a byla i oporou v domácím finále ve Fed Cupu proti Rusku. Tam jí sice Šarapová porážku vrátila, ale musela se na ni pořádně nadřít a utekla hrobníkovi z lopaty.  Stará sezóna je zapomenutá a Kvitová se vydává vstříc nové. Má to však jeden háček. Nebo spíš kroužek. Dvojnásobná wimbledonská vítězka se totiž nedávno zasnoubila a přislíbila svatbu svému příteli Radkovi Meidlovi. Stihne ji ještě letos, nebo v tomto roce nebude, jak už Kvitová upozorňovala? 

  redakce | bleskove.cz

  Témata: sport, Kvitová, tenis
  Komentáře ke článku
  loading...