Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMUTNÁ ZPRÁVA

  Poborský ochrnul! Je psychicky na dně!

  21.07.2016 12:38 / sport google+ twitter facebook

  Fotbalový internacionál Karel Poborský ochrnul a je v nemocnici! Tahle zpráva se šíří rychlostí kulového blesku. O svém zdravotním stavu mlčí a uzavřel se před světem. Co s ním bude dál?

  Poborský Karel lupa
  Karel Poborský je v nemocnici, ochrnula mu půlka obličeje! | Facebook

  Informaci o tom, že měl Karel Poborský ochrnout na polovinu obličeje, přinesl deník Expres. Bývalý fotbalista je prý psychicky na dně a o svém velkém problému neřekl ani nejbližším přátelům. Podle deníku se měl nakazit boreliózou od klíštěte, které se mu zachytilo do vousů. 

   

  „Měl dorazit na každoroční golfový turnaj, ale omluvil se. Hodně rychle se tam rozkřiklo, že měl ochrnout na půlku obličeje a skončit v nemocnici. Prý je na tom hodně špatně. Hlavně psychicky,“ prozradil deníku zdroj s tím, že Poborský kladl všem důrazně na srdce, že si nepřeje, aby tato informace vyplula na povrch.

   

  Fotbalový internacionál pocházející z jižních Čech, kde také řadu let působil a působí, si hodně si zakládá na tom, aby to nikdo nevěděl. „Neřekl to ani svým hodně dobrým kamarádům,“ dodal zdroj.

   

  Zprávu nám ale nepřímo potvrdil sám Poborský. „To jsou mé osobní věci. Děkuji za optání,“ zavěsil fotbalista, který je podle všeho momentálně v nemocnici.  

  Bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský je v nemocnici. Ochrnul na půlku obličeje a je psychicky na dně!
   

   

  Naposledy se Poborský, hrdina z EURA 1996 v Portugalsku a bývala hvězda Manchesteru United, objevil ve vysílání České televize, kde překvapil hipsterským zjevem. Drsný look vousáče a stárnoucího štramáka nic nenapovídal o vážných zdravotních problémech slavného sportovce.

   

  Co se přesně Poborskému stalo, není jasné. Může se jednat jak o zánět lícního nervu, tak třeba o následek slabé mrtvice… Snad ale nebude tak zle a vše se vrátí do normálu.

   

  Není ale jedinou známou osobností, která se s podobným problémem potýká!  Před časem se  něco podobného stalo i zpěvákovi Danielu Landovi a obrna lícního nervu postihla i reportéra České televize Filipa Horkého. Proto musel na několik měsíců zmizet z obrazovky. 

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: sport, Poborský
  Komentáře ke článku
  loading...