Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZLOMÍ PROKLETÍ?

  Komáři, nekomáři, jdu do toho! Kvitová si olympiádu vzít nenechá!

  21.07.2016 00:14 / sport google+ twitter facebook

  Za reprezentování země by zaplatila i vlastní krví! A přestože se její kolegové Tomáše Berdych a Karolína Plíšková z obav o zdraví odhlásili, tenistka Petra Kvitová se účasti na olympiádě nevzdá za nic na světě! A i když už v letošním roce nejspíš od čekání na první úspěch vystála důlek, na olympiádě si možná napraví zkaženou reputaci! Zlomí letošní prokletí?

  Kvitová lupa
  Kvitová je na olympiádu připravená. Urve cenný kov? | Facebook

  Berdych a Plíšková na olympiádu do Ria nejedou. Bojí se viru zika, který přenášejí komáři. Kvitová ale strach nemá. „Kdybych se bála, nejela bych. Vím, co se teoreticky může stát, ale nebude to zase tak horké. Pořídím si repelent,“ uvedla Kvitová, která nechtěla rozhodnutí kolegů nijak komentovat. „Mají své důvody, respektuju to,“ dodala.

   

  Kvitová letos vsázela na Wimbledon a olympiádu. Nyní už může uspět jen pod pěti kruhy!
   
  Dvojnásobná wimbledonská vítězka navíc tvrdí, že v dnešním světě může mít člověk obavy ze všeho. „Nikdy nevíte, co se stane,“ řekla Kvitová, která má tak stejně jako mnoho lidí na paměti nedávné teroristické útoky ve Francii, v Belgii a v jiných zemích. Ani kvůli možné kriminalitě, ani kvůli viru zika však olympiádu neodpíská.


  Kvitová by byla sama proti sobě. Letos se zaměřila na dvě velké akce, a to na Wimbledon a na olympiádu. Je jasné, že z Wimbledonu už nic nebude, protože na něm docela pohořela stejně jako na jiných velkých i menších turnajích v letošním roce. Olympiáda je tak před závěrečným grandslamem na US Open, který není silnou stránkou Češky, jedinou možností, jak potěšit zklamané fanoušky. Podaří se jí to?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...