Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  ŘEKLA ANO!

  Slavný fotbalista se konečně rozhoupal! Matku svých dvou dětí požádal o ruku!

  19.07.2016 00:11 / sport google+ twitter facebook

  Na fotbalovém trávníku válí a na nic nečeká, v osobním životě si dal ale na čas! Nejdražší fotbalista světa Gareth Bale požádal o ruku svou dlouholetou přítelkyni Emmu Rhys-Jonesovou. Než to udělal, porodila mu dvě dcery! No konečně ses rozhoupal, Garethe!

  Bale lupa
  Bale konečně požádal svoji Emmu o ruku. Kdy bude svatba? | Facebook

  Slavné fotbalisty obklopují ty nejkránější ženy světa. Často chodí s modelkami nebo známými sportovkyněmi, aby pak skončili v náručí jiné a pořád a pořád dokola. Své by o tom mohl vyprávět například Baleův parťák z Realu Madrid Cristiano Ronaldo, který sice pět let chodil s modelkou Irinou Shayk, ale nyní si užívá a ženy střídá jako ponožky!

   

  Bale má se svojí Emmou už dvě dcery. Teprve nyní ji však požádal o ruku!
   
  To však není případ skromného Velšana, který má už dlouhé roky jednu a tu samou ženu. Nyní se rozhodl udělat z ní svoji manželku. Bale oslavil 16. července své 27. narozeniny a zřejmě usoudil, že už by do toho mohl praštit! Má ženu svého života, s ní dvě dcery a v Realu Madrid takové angažmá, že se o něm mnoha fotbalistům ani nesnilo!


  Proto Bale požádal svoji Emmu o ruku. „Řekla ANO!!! Na tyto narozeniny nikdy nezapomenu,“ napsal Gareth Bale na sociální síti a z příspěvku bylo jasné, že je moc šťastný! S přítelkyní a jejich společnými dcerami Albou Violetou, která má tři roky, a Navou Valentinou, která má půl roku, tak budou konečně pořádná rodina se vším všudy!


  Kdy však svatba bude, to dvojice neoznámila! Baleovi však nebude k životu už nic chybět! Žena s dětmi mu dělají radost, hraje v životní formě v Realu Madrid, a konečně o sobě dal vědět i v dresu Walesu, se kterým nečekaně postoupil na uplynulém evropském šampionátu až do semifinále!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...