Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŘEKLA ANO!

  Slavný fotbalista se konečně rozhoupal! Matku svých dvou dětí požádal o ruku!

  19.07.2016 00:11 / sport google+ twitter facebook

  Na fotbalovém trávníku válí a na nic nečeká, v osobním životě si dal ale na čas! Nejdražší fotbalista světa Gareth Bale požádal o ruku svou dlouholetou přítelkyni Emmu Rhys-Jonesovou. Než to udělal, porodila mu dvě dcery! No konečně ses rozhoupal, Garethe!

  Bale lupa
  Bale konečně požádal svoji Emmu o ruku. Kdy bude svatba? | Facebook

  Slavné fotbalisty obklopují ty nejkránější ženy světa. Často chodí s modelkami nebo známými sportovkyněmi, aby pak skončili v náručí jiné a pořád a pořád dokola. Své by o tom mohl vyprávět například Baleův parťák z Realu Madrid Cristiano Ronaldo, který sice pět let chodil s modelkou Irinou Shayk, ale nyní si užívá a ženy střídá jako ponožky!

   

  Bale má se svojí Emmou už dvě dcery. Teprve nyní ji však požádal o ruku!
   
  To však není případ skromného Velšana, který má už dlouhé roky jednu a tu samou ženu. Nyní se rozhodl udělat z ní svoji manželku. Bale oslavil 16. července své 27. narozeniny a zřejmě usoudil, že už by do toho mohl praštit! Má ženu svého života, s ní dvě dcery a v Realu Madrid takové angažmá, že se o něm mnoha fotbalistům ani nesnilo!


  Proto Bale požádal svoji Emmu o ruku. „Řekla ANO!!! Na tyto narozeniny nikdy nezapomenu,“ napsal Gareth Bale na sociální síti a z příspěvku bylo jasné, že je moc šťastný! S přítelkyní a jejich společnými dcerami Albou Violetou, která má tři roky, a Navou Valentinou, která má půl roku, tak budou konečně pořádná rodina se vším všudy!


  Kdy však svatba bude, to dvojice neoznámila! Baleovi však nebude k životu už nic chybět! Žena s dětmi mu dělají radost, hraje v životní formě v Realu Madrid, a konečně o sobě dal vědět i v dresu Walesu, se kterým nečekaně postoupil na uplynulém evropském šampionátu až do semifinále!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...