Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TO TEDA BRZO!

  Berdych se vykašlal na Štěpánka a sekl s olympiádou! Plíškovou nepustí Hrdlička!

  18.07.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  Ti se teda vybarvili! Tenisté Tomáš Berdych a Karolína Plíšková se vykašlali na své parťáky a odřekli olympiádi v Riu de Janeiro! Důvodem jsou obavy o zdraví v souvislosti s virem zika. Kdyby to řekli dřív před ustanovením nominace, mohli si zahrát jiní tenisté. Nyní však hrozí, že například Radek Štěpánek přijde o svou nejspíš poslední olympiádu!

  Plíšková a Berdych lupa
  Plíšková i Berdych se omluvili z důvodu obav z viru zika. Dřív to nevěděli? | Facebook

  O Berdychovi se mluvilo už dříve, že na olympiádu nepojede. Světová osmička však taková tvrzení vyvracela, aby se nakonec potvrdila. „Omlouvám se všem, kterým jsem rozhodnutím zklamal,“ uvedl Berdych.


  Jako důvod uvedl rozšířený vir zika. „Bylo to těžké rozhodnutí. Absolvoval jsem dlouhou a složitou diskuzi s mými blízkými. Nedávno jsem založil rodinu a omezení zdravotních rizik je pro mě prvořadé,“ dodal Berdych. Nedávno si vzal za manželku svoji milovanou Ester a nějakou dobu se spekuluje o tom, že je těhotná.

   

  Strach je silný důvod, ale tenisová dvojice to mohla říct s ohledem na parťáky zavčasu!
   
  Berdych tak pořádně zavařil Štěpánkovi, pro kterého to může být poslední olympiáda v kariéře. Měli spolu totiž hrát ve čtyřhře. Berdych měl navíc hrát mix s Karolínou Plíškovou, přestože do mixu klidně mohl nastoupit například Štěpánek s Lucií Šafářovou. Nyní není jasné, jestli není na změny už příliš pozdě a bude moct Štěpánek nastoupit s někým jiným.


  Zůstává však otázkou s kým, protože druhou dvojici tvoří Jiří Veselý a Lukáš Rosol. Komplikace nastanou ve čtyřhře i u Šafářové, která měla hrát s Plíškovou. Tu však nejspíš nepustil její záletný přítel Michal Hrdlička, protože Plíšková olympiádu také odřekla. „Dělám to ze stejných důvodů jako Tomáš Berdych,“ poznamenala Plíšková. Na Šafářovou tak možná zbude Barbora Strýcová, která na olympiádě taky bude. Jestli však budou moct utvořit novou dvojici, to se teprve uvidí!


  Plíšková tak namísto toho, aby bojovala o olympijskou medaili, bude radši sedět doma po boku Hrdličky. Možná se bojí, že kdyby odjela pryč, on by si vyhodil z kopýtka, stejně jako když byla na Wimbledonu. Bojovala o co nejlepší výsledek, zatímco on na karlovarském filmovém festivalu ochmatával cizí ženy!

  pop | bleskove.cz

  Témata: tenis, Olympiáda
  Komentáře ke článku
  loading...