Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ČESKÁ KRÁSKA!

  Když se nedaří, netřeba smutnit! Kvitová si užívá moře, krásy i lichotky!

  16.07.2016 00:11 / sport google+ twitter facebook

  I když prožívá nejhorší tenisové období v kariéře, o úsměv se nenechá připravit! Česká tenisová jednička Petra Kvitová toho letos moc na kurtech nepředvedla, chválu ale sklízí na Facebooku za fotky v červených šatech! Dvojnásobná wimbledonská vítězka si tak užívá lichotek i moře, ke kterému se vydala na dovolenou. Nakopne ji psychická pohoda k lepším výkonům?

  Kvitová lupa
  Kvitová ukázala v šatech, jaká je kráska (vlevo). Sluší jí to ale i na pláži, kde si užívá špetku al | Facebook

  Kvitová dala na Facebook fotky z focení pro ALO diamonds. A fanoušci se mohli zbláznit! „Nádhera! Moc sluší, škoda, že se tak nemůže hrát na kurtu,“ napsal jeden z fanoušků. A chválili ji i další, ať už Češi, nebo cizinci.

   

  Jednou jsi nahoře, jednou dole! I když je Kvitová na dně, smutnit nehodlá!
   
  Našli se však i takoví, kteří si trošku rýpli. „Peti, moc vám to sekne. Když už nic, tak aspoň práce modelky taky není k zahození,“ uvedl další fanoušek, který narážel na současné špatné výkony. A přidali se i jiní polokritici, kteří však byli vtipní. „Dřív jsi nebyla taková kočka a nakládala jsi jedné soupeřce za druhou. Teď je z tebe miss world, ale porazí tě každá druhá. Radši bych to naopak, protože jsem si jistý, že tě nesbalím, ale vidět tě vyhrávat, to bych si užít mohl,“ napsal jeden z vtipálků.


  Je pravda, že Kvitová v poslední době čelí kromě pochvalných a povzbudivých komentářů také časté kritice. Tenisoví diváci se pozastavují nad jejími výkony. Podle některých není normální, jakou výkonnostní sinusoidu Kvitová předvádí. Jednou je schopná porazit silnou soupeřku, poté padne se slabou, jako by tenis hrála poprvé v životě! A to množství chyb, které umí Češka vyprodukovat, o tom ani nemluvě!


  Kvitová si s tím ale hlavu příliš neláme a snaží se dostat do psychické pohody, aby znovu mohla předvádět kvalitní tenis. Zajela si na dovolenou, kde si užila mořskou vodu, sklenku vína u pláže, ale taky například zmíněné focení. Podaří se jí dát dohromady její problematickou hlavu, aby se konečně na kurt vrátila stará dobrá Petra?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...