Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POHÁDKOVÁ SVATBA!

  Slavná tenistka si vzala ještě slavnějšího fotbalistu! Kolik za svatbu vyplázli?

  13.07.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Jsou spolu dva roky a už do toho práskli! Hvězdný fotbalista Bastian Schweinsteiger si vzal svoji slavnou tenistku Anu Ivanovičovou! Ano si řekli v Benátkách, kde si za desítky milionů korun zamluvili sedmihvězdičkový hotel! Ti teda nemají hluboko do kapsy!

  Ivanovičová a Schweinsteiger lupa
  Ivanovičová a Schweinsteiger se vzali v Benátkách! | Facebook

  Ivanovičová na sobě měla dlouhé bílé šaty, které však nebyly nikterak výrazné, ale naopak jednoduché. Zahalovaly její dekolt a odhalovaly ramena. Nohy byly zcela zahalené a vše doplnila bílými lodičkami a bílou kytkou. Schweinsteiger měl tmavě modrý oblek.

   

  Slavný pár utratil za noc v hotelu desítky milionů korun!
   
  I když se může zdát, že byla svatba jednoduchá a obyčejná, vše nastane znovu! Bývalá tenisová světová jednička a úřadující mistr světa si užijí veselku nadvakrát! V úterý byl na seznamu civilní obřad, dnes je v plánu svatba v kostele! Noc manželský pár přečká v sedmihvězdičkovém hotelu Aman. Ubytování tam stojí i více než 100 tisíc korun!


  Dvojice má však tolik peněz, že neví, co s nimi! Není se tak čemu divit, že si zamluvila celý hotel, takže dala za ubytování pro všechny desítky milionů korun. To ale vůbec nevadí, protože svatba je nejdůležitější den v životě a měla by být nejen první, ale taky poslední!


  Událost si nenechali ujít kromě členů rodiny obou novomanželů také slavní sportovci a další celebrity. Schweinsteiger si tak po nevydařeném semifinále na evropském šampionátu pořádně spravil chuť!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...