Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  POHÁDKOVÁ SVATBA!

  Slavná tenistka si vzala ještě slavnějšího fotbalistu! Kolik za svatbu vyplázli?

  13.07.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Jsou spolu dva roky a už do toho práskli! Hvězdný fotbalista Bastian Schweinsteiger si vzal svoji slavnou tenistku Anu Ivanovičovou! Ano si řekli v Benátkách, kde si za desítky milionů korun zamluvili sedmihvězdičkový hotel! Ti teda nemají hluboko do kapsy!

  Ivanovičová a Schweinsteiger lupa
  Ivanovičová a Schweinsteiger se vzali v Benátkách! | Facebook

  Ivanovičová na sobě měla dlouhé bílé šaty, které však nebyly nikterak výrazné, ale naopak jednoduché. Zahalovaly její dekolt a odhalovaly ramena. Nohy byly zcela zahalené a vše doplnila bílými lodičkami a bílou kytkou. Schweinsteiger měl tmavě modrý oblek.

   

  Slavný pár utratil za noc v hotelu desítky milionů korun!
   
  I když se může zdát, že byla svatba jednoduchá a obyčejná, vše nastane znovu! Bývalá tenisová světová jednička a úřadující mistr světa si užijí veselku nadvakrát! V úterý byl na seznamu civilní obřad, dnes je v plánu svatba v kostele! Noc manželský pár přečká v sedmihvězdičkovém hotelu Aman. Ubytování tam stojí i více než 100 tisíc korun!


  Dvojice má však tolik peněz, že neví, co s nimi! Není se tak čemu divit, že si zamluvila celý hotel, takže dala za ubytování pro všechny desítky milionů korun. To ale vůbec nevadí, protože svatba je nejdůležitější den v životě a měla by být nejen první, ale taky poslední!


  Událost si nenechali ujít kromě členů rodiny obou novomanželů také slavní sportovci a další celebrity. Schweinsteiger si tak po nevydařeném semifinále na evropském šampionátu pořádně spravil chuť!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...