Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁLETNÝ PŘÍTEL!

  Karolíno, tohle mu odpustíš? Přítel Plíškové Hrdlička nahání jiné ženské!

  07.07.2016 00:02 / sport google+ twitter facebook

  Sotva vytáhne paty z domu, už za ni hledá náhradu! Zatímco tenistka Karolína Plíšková bojuje na Wimbledonu o nějaký ten výsledek, její přítel a moderátor sportovních zpráv Michal Hrdlička si užívá bohémského života! Na karlovarském filmovém festivalu se nejprve opil jako dělo a poté se motal kolem půvbané brunetky, kterou později vystřídal za hezkou blondýnku! Ke všemu se ještě líbal s vlastním kamarádem! Karolíno, máš tohle zapotřebí?

  Plíšková lupa
  I když záletník Hrdlička chodí s Plíškovou, jeho pozornosti neuniknou i další ženy! | Facebook

  Hrdlička je starý záletník a všichni to o něm ví! Pletky s Plíškovou měl ještě v době, kdy chodil s moderátorkou Lucií Borhyovou! Slavnou tvář TV Nova odkopl, přestože spolu mají dítě, a vyměnil ji za mladší Plíškovou. Ani kvůi ní se ale nepolepšil!

   

  Zatímco se Plíšková prala na nejslavnějším turnaji, opilý Hrdlička obletoval jiné ženy na filmovém festivalu!
   

  Hrdlička se na celou akci pořádně napil! Není jasné, kolik toho spořádal, ale byl zpitý pod obraz! A potom vyrazil na lov zavěšený do svého kamaráda, se kterým se občas políbil a objímal. Jeho řádění zdokumentovali fotografové Blesku, kteří ho zachytili s kamarádem i se ženami a v různých dalších krkolomných pozicích!

   

  Sporťák to nejprve rozjel na parketu, kde ho obklopovalo mnoho žen, takže si na Plíškovou nejspíš ani nevzpomněl! U baru se totiž věnoval sympatické brunetce, která byla v Hrdličkově společnosti samý úsměv. Neustále se k ní nahýbal, ale nakonec odstala košem, protože jeho pozornost strnula na blondýnce se žlutou kšiltovkou!

   

  Hrdličkova jízda skončila tím, že ho kamarád vyvedl ven z baru a podepírat ho musela ochranka. Celý večer korunoval tím, že se vymočil za popelnici! Tenistce Plíškové tak dělá šerednou vizitku. Překousne sportovkyně nepříjemnosti stejně jako hokejista Jaromír Jágr u své přítelkyně Veroniky Kopřivové, která se v minulosti živila jako striptérka, nebo pošle Hrdličku k vodě?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...