Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAPLATIL ŽIVOTEM!

  Běžec zemřel přímo při závodu! Našli jeho tělo bez známek života!

  06.07.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  Měl to být jeden z jeho životních výkonů, ale zaplatil za něj životem! Čtyřiadvacetiletý běžec nepřežil start na horském půlmaratónu rakouském Gmundenu. Protože nedoběhl do cíle, pátraly po něm stovky. Nakonec byl nalezen mrtev!

  Závod lupa
  Závodník sice vyběhl na trať, ale do cíle už se nevrátil! | Ilustrační foto www.jak-hubnout.eu

  Přecenil své síly a doplatil na to! Muž vyběhl na trať horského závodu Traunsee-Berg-Marathon, který byl jeho posledním. Do cíle už totiž nedoběhl. Na trať vyrazil v sobotu ráno. V jednu hodinu běžel kolem hory Gmundnerberg po trati závodu. O půl hodiny později měl kontaktovat svou matku s tím, že se necítí dobře a závod předčasně ukončí.

   

  Muž měl teprve 24 let, přesto zaplatil životem za start v půlmaratónu!
   

  Poté už o něm nikdo neslyšel, do cíle nedorazil a mobil měl vypnutý. Běžcova přítelkyně proto zmobilizovala policii, která spustila pátrací akci. Stovka pracovníků policie, horské služby a dalších záchranných složek hledala závodníka, kde se dalo. V sobotu se však nepodařilo pohřešovaného nalézt. Nepomohli ale ani policejní psi nebo vrtulník s termovizí.

   

  Proto pátrání pokračovalo i v neděli, kdy záchranáři našli na východní straně hory bezvládné tělo. Zdravotníci už muži nemohli pomoct a lékař pouze konstatoval smrt. „Závodník byl nalezen v nepřístupném terénu mrtev. Všichni horští maratónci jsou hluboce otřeseni touto tragédií a veškerými mylšnekami jsou s příbuznými a přáteli mladíka,“ uvedli organizátoři závodu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...