Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  STIHNE OLYMPIÁDU?

  Bolt je zraněný! Ohrozí to jeho start na olympiádě?

  03.07.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  Když píchne ve svalu, není to dobré znamení! Své by o tom mohl vyprávět fotbalista Tomáš Rosický, nově má ale vlastní zkušenost i nejrychlejší muž planety Usain Bolt! Kvůli prasklině ve svalu vynechá finále v běhu na 100 metrů na jamaském mistrovství! Stihne se vyléčit do olympiády?

  Bolt lupa
  Bolt ihned zahájil léčení. Jak dlouho to bude trvat? | Facebook

  Bolt si zranění způsobil nejspíš na národním šampionátu. „Ucítil jsem bolest po prvním běhu na 100 metrů,“ uvedl Bolt. Dosáhl v něm nejhoršího letošního času 10,15 sekundy. V semifinále se sice zlepšil, ale pocit ze zadního stehenního svalu lepší nebyl.

   

  Bude moct Bolt obhajovat olympijské medaile, nebo ho zranění nepustí?
   

  Šel proto na lékařskou prohlídku, která určila příčinu jeho bolesti. Je jí malá trhlina ve svalu! Bolt se rozhodl urychleně jednat a zřekl se finálové účasti na domácím šampionátu. Ihned podstoupil léčbu, kterou dokazuje fotkami na Facebooku. Sám několilkanásobný olympijský vítěz se plánuje vrátit na trať na konci července v Londýně.

   

  V srpnu chce být nachystaný na olympiádu v Riu. Stihne to, nebo ho zranění vyřadí ze hry? Komplikace letos nastaly i u Barbory Špotákové, která si nedávno zlomila nohu. Po odpočinku ale začala házet s ještě větší vervou a prezentovala se letošním nejdelším pokusem. Bude mít odpočinek pozitivní vliv i na Bolta?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...