Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KLAPNE TO?

  Sáblíková strhla mánii! Na olympiádu ji chce dostat i prezident Zeman!

  02.07.2016 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Není nikdo, kdo by rychobruslařce Martině Sáblíkové nepřál účast na letošní letní olympiádě v Riu v cyklistice! Výjimkou není ani prezident České republiky Miloš Zeman, který vyzval dopisem šéfa Mezinárodního olympijského výboru Thomase Bacha k tomu, aby Sáblíkové udělil divokou kartu a pod pět kruhů ji pustil! Bacha k tomu vyzvali i významní čeští olympionici.

  Sáblíková a Zeman lupa
  Sáblíková má silnou oporu! Pomocnou ruku jí podal prezident Miloš Zeman! | Facebook

  Martina v tom není rozhodně sama! Celý český národ mrzí, že se připravovala na olympiádu, podle pravidel se na ni dostala, ale špatný výklad zavinil, že není v nominaci! Proto se za ni postavila i nejpodstatnější osobnost naší země, prezident Zeman!

   

  Podle Zemana může předseda olympijského výboru udělit Sáblíkové divokou kartu. Učiní to na jeho výzvu?
   

  Podle vlastních slov učinil poslední zoufalý pokus! „Podepsal jsem dopis předsedovi Mezinárodního olympijského výboru se žádostí o takzvanou divokou kartu pro Martinu Sáblíkovou. Jenom on jí může tuto divokou kartu udělit a kompenzovat hrubou administrativní chybu Českého cyklistického svazu,“ řekl Zeman!

   

  Sáblíková si totiž podle českých pravidel myslela, že se na olympiádu dostala tím, že se loni na mistrovství světa umístila v první desítce v závodu časovky. Češi ale špatně pochopili pravidla, protože byla nutná i nominace družstva, což se Češkám nepodařilo. Český svaz tvrdí, že pravidla nejsou jednoznačná!

   

  Sáblíková už přestala v účast na olympiádě věřit. Zeman však není jediný, kdo ji podporuje! Bachovi už před pár dny napsala několikanásobná olympijská vítězka Věra Čáslavská, ale podporují ji také další olympijští šampioni jako Dana Zátopková, Věra Růžičková nebo Jiří Daler. Pomůže to?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...