Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKONČÍ V LOCHU?

  Po Čechmánkovi jdou chlupatí! Z bídy ho má dostat trénování!

  30.06.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  Noční můra hokejového brankáře Romana Čechmánka nekončí! Nejenže špatnými investicemi ztratil všechen majetek za desítky milionů korun, ale jde po něm i policie! Podle informací Sportu čelí trestnímu oznámení! Olympijskému vítězi z Nagana by mělo vytrhnout finanční trn z paty trénování brankářů!

  Čechmánek lupa
  Čechmánka čekal po úspěšné kariéře pád. Skončí až za mřížemi? | www.hc-vsetin.cz

  Třikrát se stal mistrem světa, petkrát triumfoval v české extralize a radoval se i na olympiádě v Naganu. V zámoří vydělal takové peníze, o kterých se obyčejnému člověku ani nesnilo! Přesto Čechmánek o všechno přišel a je chudý jako kostelní myš! Za všechno si ale může sám!

   

  Čechmánek je v hledáčku policie. Skončí to vězením?
   

  Jeho už není ani rodinný dům ve Zlíně, který koupila společnost Synot. Přesto Čechmánek v místě nadále bydlí, ale normálně platí nájem. Přestože se zdálo, že už má brankář to nejhorší za sebou, opak je pravdou! Teprve nyní ho čekají policejní tahanice, které mohou brát konce až ve vězení!

   

  Firmy, které si Čechmánek v minulosti najal na úpravu svých nemovitostí a pro různé další práce, ho zažalovaly kvůli podvodu. Podle nich totiž Čechmánek dopředu věděl, že nebude mít peníze na to, aby jim zaplatil za provedené práce. Rodákovi ze Zlína tak hrozí až osmileté vězení!

   

  Policie se chystá případ zveřejnit, avšak bez Čechmánkova jména. „Konkrétní osobu nemůžeme komentovat,“ uvedl k případu policejní mluvčí Petr Jaroš. S největší pravděpodobností však bude pro Čechmánka čas prázdnin, kdy lidé jezdí na dovolenou, krušným obdobím!

   

  Gólman se ale nevzdává a chce se odrazit ode dna! Dohodl se totiž s hokejovým svazem a chystá se trénovat nejlepší mládežnické brankáře z celé Moravy. „Mám v plánu se starat o jednodenní kempy pro top brankáře, aby dostávali informace, jakým stylem se chytá a podobně,“ dodal Čechmánek. Jestli o tom nebude jen snít za mřížemi, to je otázkou!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...