Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZEMŘELA PO PORODU!

  Obrovská tragédie! Manželka hokejisty porodila dvojčata a zemřela!

  28.06.2016 14:03 / sport google+ twitter facebook

  Život dětí vykoupila matka vlastní smrtí! Sedmadvacetiletého slovenského hokejistu Juraje Valacha postihla velká životní tragédie! Zemřela mu manželka Simona poté, co porodila jejich společná dvojčata! Hokejista, který hrál naposledy za Chomutov, tak zůstane na holčičku a chlapečka sám!

  Valach lupa
  Valach bude muset najít sílu, aby dvěma dětem nahradil zemřelou matku! | www.hkslovan.sk

  Porod měl být jedním z nejšťastnějších dnů hokejistovy mladé rodiny, která se netěšila pouze na jednoho potomka, ale hned na dvě děti! Jenomže krutě zasáhl osud a z nejšťastnějšího dne udělal nejhorší den v celém životě!

   

  Měl to být nejšťastnější den v životě, změnil se však v ten nejhorší!
   

  Podle Nového času Simona zkolabovala o víkendu ještě před porodem. V kritickém stavu ji převezli do nemocnice v Banské Bystrici. Lékaři museli urychleně provést císařský řez, aby přivedli na svět děti a zachránili je. To se jim povedlo, protože děvčátku ani chlapci se nic nestalo!

   

  Manželku Valacha se však už nepodařilo zachránit a po víkendu zemřela. Valach tak zůstal sám na dvě děti, kterých si matka ani neužila. Valach přitom manželce a rodině podřídil i hokej. V loňském ročníku začínal sezónu v Kontinentální hokejové lize za Slovan Bratislava. Poté ale přestoupil do Chomutova, kde však nechtěl pokračovat kvůli velké vzdálenosti.

   

  Smlouvu tam neprodloužil, protože se chtěl naplno věnovat manželce s rodinou. Nyní bude muset dětem věnovat všechen čas, protože jim zůstal jenom otec! Kvůli nim však musí najít sílu pokračovat v životě, přestože ztratil milovanou ženu!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...